Jízdní řád Ztracených na tento týden

Únos Claire i s dílem skládačky o minulosti Kate. Hledejte každý všední den v 17.40 na Prima COOL.
Ztraceni - na pláži
Ztraceni - na pláži

S tím, jak Ztraceni pádí vysíláním, by jeden mohl ztratit přehled, co se v nich zrovna děje. A to je u seriálu, kde se počítá každý díl, setsakra škoda!

Abyste se takovému nemilému scénáři vyhnuli, můžete se na epizody připravit díky přehledu na tento týden!

V pondělí od 17.40 se vyjeví díl 'Každý správný kovboj má problémy s tátou' a popíše nám dílek příběhu Jacka. Krom jeho tatínkovských malérů v jeho "minulém životě" zde načne i hon na tajemného člena přeživších, který nebyl v seznamu pasažérů (Ethan), potěší i záchrana Charlieho, kterou notně ocenila řada kritik.

Ztraceni - upoutávka letadlo 20s
V úterý ve stejném čase dorazí epizoda 'Záhadný kufřík', která se zaměřuje na Kate. Ve flashbacích vyjeví bankovní loupež, jíž se ze záhazných důvodů účastnila. V přítomnosti na ostrově pak řeší objev titulního zavazadla, o něž má eminentní zájem Kate, ale i Sawyer... A kutí piklů může začít!
Ztraceni - upoutávka čekáme 20s

Středeční čas v 17.40 bude vyhrazen pro díl 'Srdce a mysl'. Epizoda má kapku incestní nádech, pojednává totiž o sourozeneckém vztahu Shannon a Boona. Locke navíc s Boonem pracuje na otevření záhadného poklopu, u něhož nemají sebemenší tušení, kam by mohl vést.
Ztraceni - upoutávka 30s

Ve čtvrtek budeme užívat dílu 'Zvláštní vlohy', kde dojde na minulost Michaela a jeho syna Walta. Tak trochu čarovná zápletka znovu ukáže i ledního medvěda, na konci dílu navíc Locke objeví unesenou Claire!
Ztraceni - upoutávka 15s

A konečně závěr pracovního týdne zakončíme v 17.40 patnáctou epizodou 1. řady jménem 'Návrat domů'. Zatímco hrdinové se starají o Claire, jednoho po druhém je však loví Ethan. Charlie, který vzpomíná na své dny v kapele, se mu však nakonec dostane na kobylku...

První řada Ztracených se chýlí ke svému konci, neházejte však flintu do žita, na COOLu totiž plynule navážou dalšími řadami až do kontroverzního finále! Takže každý všední den v 17.40 na ztracenou…

(lol)

Ztraceni

Jak skončili herci ze seriálu Ztraceni?

Ztraceni

Ztraceni: Proč jsou tak kultovní?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama