Hvězda Avengers omylem prokecla, jak se jmenuje čtvrtý díl! O čem bude a kdy ho uvidíme?

Víme toho teď víc, než bychom měli?
Avengers: Infinity War
Avengers: Infinity War
Marvel Studios

reklama

OBSAH ČLÁNKU MŮŽE BÝT POVAŽOVÁN ZA SPOLERY

3. května 2018 nás čeká třetí díl Avengers s podtitulem Infinity War. Nejmocnější hrdinové světa v něm spojí síly se Strážci Galaxie a postaví se mocnému Thanosovi (ten fialový pán z potitulkových scén Avengers 1 a 2), přičemž má jít to velké finále všech dosavadních příběhů.

Co přijde po něm? Samozřejmě zbrusu nové příběhy v čele s čtyřkou Avengers, jíž se dočkáme 2. května 2019 a bude úzce navazovat na trojku. Jak moc úzce? Marvel se zdráhá oznámit název filmu, protože se prý jedná o spoiler. Zoe Saldana (Gamora ze Strážců Galaxie a trojky Avengers) ale tuhle zprávu asi nedostala, protože v novém rozhovoru prozradila, že bude od půlky roku točit "Gauntlet".

Jak možná víte, řeč je o Infinity Gauntletu, Thanosově zlaté rukavici, do níž se umisťuje šestice Kamenů nekonečna. Právě tyhle ničivé artefakty představily dosavadní marvelovky (Teseract, Aether, Orb atd.) a bude se kolem nich točit trojka Avengers, v níž tedy nedojde na vyřešení ústředního velkolepého souboje.

Thanos zřejmě naplno zaútočí až ve čtyřce, jejíž název by tedy měl znít Avengers: Infinity Gauntlet. A ačkoliv se jedná jen o spekulaci, všechno nasvědčuje tomu, že se trojka opravdu promění jen ve velkou (částečně uzavřenou...) "předehru" ke čtvrtému dílu.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!