10 lekcí, které nám uštědřil veterán Rocky Balboa

Italský hřebec překypuje překvapivě velkou dávkou životních mouder. A vtipů.
Sylvester Stallone jako Rocky
Sylvester Stallone jako Rocky
archiv Prima COOL

reklama

Na COOLu nyní můžete po nedělích vychutnávat klasiku jménem Rocky. Součástí receptu na úspěch téhle série však nejsou jenom tlusté knokauty, ale především příběh o tom, jak se stát z nudy hrdinou.

Zamyslete se proto s námi nad tím, čím vším Rocky Balboa srší a co nám vypráví o životě, vesmíru a vůbec...

1) Podle Rockyho je super být na dně, protože pak můžete mířit už jenom nahoru, ne asi...

2) Ukazuje se, že k extrovertním boxerům jako magnet sedí především introvertní prodavačky ze Zverimexu.

3) Motivační písnička je naprosto nepostradatelnou součástí jakékoliv aktivity, do které se vám nechce. Akorát se musíte spokojit s tím, že vám ty těžké části nikdo nesestříhá do krásné sekvence.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Rocky II - upoutávka 30s

4) Druhá šance není mýtus. Stejně jako Rocky i Sylvester Stallone měl na krajíčku – pět let před Rocky natočil příšerné porno Italský hřebec (jo, na to všichni odkazujou), po němž ho musel obsadit snad jenom opilý producent. Nakonec se to však vyplatilo.

5) Ke každému minutovému happy endu vede předešlých 114 minut boje...

6) Sebevědomí italského imigranta bez práce nejlépe napraví, když zbije černocha. Dvakrát. A potom Ruso-Švéda. S vysokoškolským titulem. Prostě furt žijeme jako opičáci a fyzická síla se počítá.

Rocky si běží pro vítězství

Fakta, která jste zřejmě nevěděli o snímku Rocky

7) I tak krutopřísný boxer, jako je Rocky, se budí rozlámaný a všechno ho bolí. Sice to má obvykle ze zápasu z předešlého večera, ale nešť.

8) Krutopřísný boxer může nosit brýle na čtení a mít problémy se čtením. Akorát nevěřte tomu s Einsteinovým problémem s učením. To je mýtus.

9) Je jedno, že neumíte tančit ani zpívat. Nebo třeba vymýšlet vtipy. Podstatné je, když zvládnete aspoň něco dobře a vymyslíte si k tomu padnoucí přezdívku. Aneb festovní sebevědomí je půlka sukcesu!

10) Podstatnější než poslouchat moudra druhých, jako třeba ty Rockyho nebo článku o něm, je však vyhrnout si rukávy a máknout si...

Ale než na to sednete, radši se ještě jednou ujistěte, jestli tomu tak skutečně je. Třeba u dalšího dílu Rockyho, v neděli po osmé na Prima COOL.

(lol)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!