Co vás čeká na COOLu na podzim?

Partička, nová Pekelná výzva, Bořiči mýtů, Spartakus: Pomsta, nová řada Dextera a Živých mrtvých, Liga Mistrů UEFA i super filmy. To bude COOL podzim. Prostě COOL nad zlato :)
Sůl nebo COOL? :)
Sůl nebo COOL? :)

reklama

Přestup roku Partička jde na COOL

Úspěšná improvizační show, herecký freestyle na prknech, která znamenají smích, se od srpna stěhuje na COOL.

Častokrát politicky nekorektní humor vytváří přímo na místě herečtí pankáči Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela a Ondřej Sokol svou bezprostředností a kreativitou.

Partičku sledujte na COOLu od 19. srpna každé pondělí ve 21.50

Cool - Partička


Pekelná výzva s novými disciplínami

Drsná soutěž s drsnou moderátorkou Ivou Pazderkovou je zpět s ještě drsnějšími a úchylnějšími disciplínami.

Od 19. srpna každé pondělí ve 20.15 na Prima COOL

Cool - Pekelná výzva
Cool - Pekelná výzva


UEFA Liga mistrů je zpět

Nejprestižnější fotbalová soutěž světa nikdy nepřestane být COOL. A tak budeme opět u toho, až ti nejlepší, co v Evropě kopají do míče, nazují kopačky, nagelují vlasy a vyběhnou na trávník. Kolotoč skvělého fotbalu, vášně a marketingu se roztáčí už 20. srpna. Tedy v době, kdy hráči ještě ani nebudou mít doléčeny opruzeniny z předchozí sezony.

Po dlouhé nadvládě španělského fotbalu v minulém ročníku triumfovalo němectví na plné postranní čáře, když ve finále Bayern Mnichov porazil Borussii Dortmund. Bude i v tom následujícím v květnu Oktoberfest? Nechá si Ronaldo narůst knír? Naučí se konečně Messi pojídat bratwursty, jódlovat a sledovat německé porno? To se dozvíte během následujících měsíců na COOLu.

Od 20. 8. úterý a středy ve 20.15 na COOLu

Cool - UEFA

Bořiči mýtů

Přímo na přání diváků uvedeme na podzim legendární Bořiče mýtů z dílny kanálu Discovery. Dvojice vědců si v každém díle vezme do parády jeden moderní mýtus a s pomocí špičkových technologií ho buď potvrdí, nebo vyvrátí. Poznání nikdy nebylo zábavnější. Věříte třeba, že krabička s ubrousky pod zadním oknem auta vás při nehodě zabije? Pravdu se dozvíte na podzim na COOLu!

COOL seriály

Spartakus: Pomsta
Oblíbený seriál plný hard násilí a soft porna připlouvá zpět na COOL po řece krve. Nejen scénář, ale i život bývá krutý, a tak pomstu na proradných Římanech bude dotahovat Liam McIntyre (původní Spartakus Andy Whitfield podlehl rakovině).

Děj bezprostředně naváže na události první řady Krev a písek a opět divákům nabídne hodně napětí, zrad, intrik i strhujících zápletek. Povstáním otroků v gladiátorské škole totiž nic nekončí, pro začátek bude třeba se vypořádat s arogantním generálem Glaberem a jeho lepou ženou.

To vše při zachování COOL vizuálů z předchozích řad a navýšení explicitního obsahu. Nechme se překvapit, čím tvůrci přebijí nahou představitelku Xeny v první sérii – splněný sen všech kluků, co vyrůstali v 90. letech.

Od 1. 9. 2013 každou neděli ve 22.15 na Prima COOL

Dexter: 7. řada

Dnes již cooltovní seriál Dexter, který svět naučil fandit chladnokrevným vrahům, se vrací na podzim na COOL.

Dexter Morgan je úplně normální psychopat. Ve dne vyšetřuje vraždy, v noci pak zabíjí ty, kteří se provinili. Nejenže tím bere spravedlnost do vlastních rukou, ale také si zpestřuje svůj nudný život. Od dětství totiž postrádá schopnost cítit emoce. Jediné, co ho dokáže přivést do varu, je někoho zabít…

Tento „koníček“ je velmi netradiční, o to zábavnější je však Dextera sledovat. Děj sedmé řady ani zápletku příběhů vraždícího sociopata s pověstí prima kluka vám prozrazovat nebudeme. Ale ručíme za to, že se můžete těšit na jednu z nejsilnějších sezon – na stránce Metacritics, která monitoruje recenze z celého světa, byla vyhodnocena jako druhá nejlepší. Krvi zdar!

Od 10. listopadu každou neděli ve 22.15

Živí mrtví: 3. řada

I na podzim 2013 se v naší zemi chystají dušičky, během kterých je tradicí navštívit rodinný hrob a rozsvítit na něm svíčku. Těžce zkoušení hrdinové oblíbeného postapokalyptického seriálu však budou na COOLu od hrobů utíkat a kvůli mrtvým rozsvítí maximálně plamenomety. A nažhaví motory řetězových pil.

Živí mrtví po nich totiž opět půjdou jak slepice po flusu. Třetí řada plná napětí, zábavy a vyhřezlých vnitřností se bude odehrávat v opuštěném vězení. Jen doufejme, že se tam nikdo nebude muset ohnout pro mýdlo.

Od 2. září na Prima COOL

Cool - img

COOL filmy

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly

Vizuály jak z katalogu od cestovky. Boží Johnny Depp v ikonické roli kapitána Jacka Sparrowa s humorem vybroušeným jak pirátská šavle. Nádherná Keira Knightley, speciální efekty za roční rozpočet Kuby a víc akce a destrukce než v zátoce Sviní. Tak fresh koktejl zábavy, dobrodružství a rumu byste nedostali ani na karibské pláži. Ale budete si ho moct vychutnat na podzim na COOLu!

Rudé horko

Když někdo o Schwarzeneggerovi dnes řekne, že mu to v novém filmu běhá a střílí skoro jako tenkrát, myslí tím rok 88. Rok, kdy v létě panovalo Rudé horko, Arnold byl ještě ve formě a světu se představil v neotřelé roli sovětského agenta.

Přes nesporné akční i komediální kvality však u nás snímek není příliš známý. V době vzniku byl československému lidu nespravedlivě odepřen a nahrazen honičkami v žigulech v Kamarádovi do deště. COOL se to na podzim chystá napravit…

Cool - Filmy

reklama

reklama