Definitivní finále Earla nadejde v pondělí!

Sledujte na COOLu cestu do posledního dílu Jmenuju se Earl každý všední den v 17.10.
Jmenuju se Earl
Jmenuju se Earl

reklama

Ach, Jmenuju se Earl, jaký to báječný odpočinkový seriál. Před pár lety nám tohle dílko všem projitřilo dny svou netradiční formulkou – není to ani levný teenagerský sitcom plný smíchu, přestože má k němu nejblíže, ale ani hustotemné drama o niterných démonech vařičů pervitinu.

Naopak, Earl si získal fanoušky vyprávěním o obyčejném budižničemovi, který se prostě... rozhodl konat dobro.

A to vše jde nyní (opět) do finále – na posledních pět dílů můžete na COOLu čubrnět počínaje tímto pondělkem!

Pondělní díl v 17.10 představí dávnou Randyho lásku, respektive hon za jejím nalezením.

Přitom se samozřejmě odhalí, že někdejší skoro-vztah pokazil především Earl, a z obyčejného questu je rázem cesta za dalším odčiněním křiv. A s nečekaným finálním odhalením identity oné lásky...

Hned v úterý ve stejném čase nadejde další epizoda jménem Monstrum.

Tentokrát se Earl rozhodne odškrtnout hřích svého mladického šikanování spolužáků. Pak však zjistí, že jeho někdejší oběť se nyní pyšní muskulaturou, jež by zahanbila i Arnieho.

Ani ve středu Earl nezahálí – takže se od 17.10 rozpomene na pastora Greena, kterému kdysi provedl několik nepěkných věcí ještě v době, kdy byl pastor spíše bastardem a navíc gangstou...

Jejich seznam kulminuje ukradenými varhanami, jenže co když je tento bod v konfliktu s jinými Greenovými výskyty v seznamu?

Jmenuju se Earl - Joy Turnerová
Jmenuju se Earl - Joy Turnerová

Čtvrtek značí předposlední díl před finální epizodou! Startujeme opět v 17,10 a tentokrát to bude rovnou dvojdíl, takže si sfoukneme i páteční obsah.

Epizoda se zabývá řešením záhadné smrti Krabákova někdejšího zaměstnavatele před osmi lety. Ze zmizení byl (a bude) obviněn kdekdo, díl přitom vše sleduje perspektivou televizních ufologů, kteří za zmizením vidí ufouny...

V pondělí příštího týdne se pak vše završí. V díle Hledá se táta dojde na některé nečekané odpovědi i nové otázky.

Jmenuju se Earl - modrý splash
Jmenuju se Earl - modrý splash

Leč, Earl patří do bohaté kolonky nikdy nedokončených seriálů. Ačkoliv tajemná tajemství nikdy nebyla jeho primem, otevřené finále zamrzí. Ať už se však chcete vztekat či si finiš naopak doplnit v klidu (dyť tu jde o humor), okuste poslední díl Jmenuju se Earl v pondělí 13. ledna od... ano, od 17.10.

Earl je však stálicí COOLu, takže pokud vám některý z dílů unikl, nemusíte se obávat – celý seriál se rozjede v repríze od 1. řady zase nanovo den po svém finále!

(lol)

reklama

reklama