GALERIE: Vetřelci vs. stormtroopeři. Boží fanart ukazuje sci-fi našich snů!

Mysleli si, že si jen doletí zalovit kosmické šmejdy, ale to stormtroopeři těžce podcenili zabijáckou sílu Xenomorfů.
Do boje! Za věčné Impérium!
Do boje! Za věčné Impérium!

reklama

Tak tohle se povedlo. Není přece vůbec vyloučeno, že se vetřelčí kosmická rasa nemůže vyskytovat i v předaleké galaxii. Právě s touhle myšlenkou si zahrává výtvarník, grafik a ilustrátor na volné noze Guillem H. Pongiluppi z Barcelony. V sérií snímků ukazuje dramatickou situaci, kdy elitní 501. legie imperiálních stormtrooperů odolává převaze vetřelců.

Již brzy začíná vojákům docházet, že dalšímu přívalu hrůzných stvoření už nemusí odolat. Uprostřed bitvy přijde na pomoc chrabrá centurionka Nelle Yelpir, velitelka 501. legie a pravá ruka Dartha Vadera. Vytáhne svůj světelný meč a chvíli se zdá, že se karta obrátí.

Další vojáci však podléhají kosmickému teroru monster z temnot. Stormtroopeři vzdorují do posledních sil, vždyť bojují o holý život a hlavně o čest Impéria. Na hromadě těl zůstaně už jenom centurionka Nelle a kapitán Enyawd Skcih. Jenže to nejhorší má teprve přijít.

Zpoza mrtvých vetřelčích koster se totiž vztyčí obrovská hora slizu, matka královna, kapitán jde však oddaně na smrt svírajíc standartu Impéria. Zbývá už jen centurionka, její světelný meč a mocná temná strana Síly, aby zahájila poslední tanec smrti...

Ponořte se do Guillemova světa na jeho oficiálních stránkách.

reklama

reklama