Jason Segel v pondělí dostane Kopačky!

Všichni jistě znáte tohohle sympaťáka a věčného optimistu ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku, kde ztvárnil Marshalla, který osudovou lásku potkal už na vysoké. Jak si poradí s rolí chlápka, který dostal košem a nemůže to unést, uvidíte ve filmu Kopačky v pondělí ve 23.10 na Prima COOL.
Jason Segel a Mila Kunis ve filmu Kopačky
Jason Segel a Mila Kunis ve filmu Kopačky
archiv Prima COOL

reklama

Poté, co se s Petrem rozešla jeho přítelkyně, kterou opravdu miloval, se mu zhroutí celý svět.

Porozchodový maraton začíná hysterickým pláčem s popcornem u televize, pokračuje známostí na jednu noc, která mu přivodí panickou hrůzu z nákazy pohlavní nemocí, a končí rozhodnutím od všeho vypadnout, co nejdál to jde.

Výlet na Havaj, který mu poradí jeho kamarád, se zdá být docela dobrým řešením. Má to ovšem jednu malou chybičku, jeho bývalá je ubytovaná v tom samém hotelu jako on a navíc ještě se svým novým přítelem. Z počátku to vypadá jako hotové peklo, někdy ale člověk musí projít tím nejhorším, aby si uvědomil, že to trápení nestojí za to.

Recepční hotelu je navíc krásná a milá holka, která Petera provede po krásách ostrova. Z celého filmu nakonec vyplývá jasné pravidlo: Z nešťastné lásky k jedné ženě vás dostane jedině další ženská.

Tahle americká romantická komedie určitě stojí za zhlédnutí, protože svůj žánr posouvá výš. Nejenom že se u ní zamilujete, pobrečíte si, ale taky se opravdu dobře zasmějete.

Jason Segel z role Marshalla už prostě nevypadne. Nebo je to možná tím, že ho v ní máte tak zažitého, že už ho ani jinak vidět nechcete. Nicméně pro všechny fanoušky seriálu Jak jsem poznal vaši matku to rozhodně není minus. Tohohle chlápka si prostě nemůžete nezamilovat.

Pár důvodů, proč tenhle snímek rozhodně nevynechat:

  • hlavní role a scénář Jason Segel (HIMYM, Zkažená úča, novinka Sex Tape)
  • krásná blondýnka Kristen Bell jako bývalka
  • šílený Russell Brand tak, jak ho znáte (Pohádky na dobrou noc, Dostaň ho tam)
  • sexy rebelka Mila Kunis (Černá labuť, Kamarád taky rád)
  • komedie, která vás prostě dostane

Klára Růžičková

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!