JE TO TADY! Jon Snow se vrátí do Hry o trůny! A nezůstane tam jen na chvilku...

Stokrát mohli tvůrci slavného seriálu popírat zvěsti o tom, že Jon Snow na konci páté série nezemřel a uvidíme ho znovu. Teď už to budou mít o dost těžší...
Jon Snow
Jon Snow

reklama

Kit Harington, představitel Jona Snowa z populárního fantasy seriálu Hra o trůny, se nepříjemně prokecl v rozhovoru pro belgický magazín Humo. Uprostřed jedné z odpovědí mu utekla slova: "Důležité je, že teď přesně vím, jak dlouho ještě budu mít smlouvu..."

Na to novinář okamžitě zareagoval otázkou: "A na kolik sezón to tedy ještě bude?", což se Kit snažil shodit: "Dobrej pokus. O tom nemůžu mluvit. Řekněme si, že Hra o trůny bude ještě chvíli součástí mého života. Budu třicátníkem, až se to celé skončí. Jedna věc je jistá - den, kdy už nebudu součástí Trůnů bude přesně tím dnem, kdy se nechám zavalit nabídkami na další filmové projekty."

Jelikož je Haringtonovi momentálně osmadvacet, neměli bychom se o jeho život v kůži Jona Snowa ještě alespoň dva roky obávat. Jenže kdo ví, když Hra o trůny proslula nelítostným vražděním hlavních postav? 

Opravdu jasno budeme mít až s premiérou šesté série na jaře nadcházejícího roku, protože nemůžeme očekávat, že tvůrci Snowovo tajemství odkryjí sami od sebe.

Věříte Haringtonovým slovům nebo jde jen o fintu a hru s nervy napjatých fanoušků?

Někdy to holt na první pokus neklapne...

5 neodvysílaných pilotů: Jak se měla rozjet Teorie velkého třesku nebo Hra o trůny?

reklama

reklama