Lara Croft hlásí návrat do kin! Co bude mít film společného s Transformery?

S herními filmy se roztrhl pytel...
Tak která to bude?
Tak která to bude?

Pokud sledujete herní sérii Tomb Riader, pak jste museli v roce 2013 zaznamenat povedený restart celé série. Vývojáři z Crystal Dynamics přišli se svojí podobou nejslavnější archeoložky Lary Croft a hrou pojmenovanou jednoduše Tomb Raider zabodovali. Co je nejdůležitější – Lara omládla, je nezkušená a jako taková se bude určitě vyjímat i na filmovém plátně.

Spolu s restartem herní série totiž došlo i na přípravy filmu, které by měly vylepšit pošramocenou pověst dvou snímků s Angelinou Jolie. Vzhledem k tomu, že filmaři z GK Films mají smlouvu s aktuálním vydavatelem hry, můžeme navíc očekávat i cestu nezkušené a zatím ještě „nehotové“ Lary Croft za jejím prvním dobrodružstvím, které určí její osud.

Samotný film je v přípravách už nějaký ten rok, ale věci se konečně dávají do pohybu s ohlášením režiséra – bude jím Roar Uthaug, který má zatím na svědomí pouze snímek Vlna a několik epizod norského seriálu Hellfjord. Zároveň s tím se spekuluje i nad scenáristkou, kterou by mohla být Geneva Robertson-Dworet, která svoji stopu otiskne do pátých Transformers. Jakožto žena by ale měla být schopná vystihnout postavu Lary Croft nejlépe a bude určitě zajímavé sledovat, kam se filmový Tomb Raider posune za několik měsíců.

Máte tip na hlavní herečku? My se jen modlíme, ať to není Nina Dobrev, pravděpodobně by Lara v jejím podání jen neustále ronila slzy…

Zdeněk Princ - facebookové stránky autora

Warcraft (2016)

VIDEO: Kam se hrabe Pán prstenů, WARCRAFT je tu s prvním trailerem!


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama