Lékem na stáří jsou videohry! Podívejte se, jak slavní herci mládnou před očima

Han Solo - Star Wars Battlefront
Han Solo - Star Wars Battlefront
Electronic Arts

reklama

Internet v posledních dnech doslova šílí z Hvězdných válek, vedle sedmé filmové epizody ale stojí v popředí také chystaná hra Star Wars Battlefront. Po betatestu, který jsme pro vás přenášeli živě, už víme o dvou hrdinech – Lukovi Skywalkerovi a Darthu Vaderovi – v plné verzi je však doplní celá řada dalších ikonických postav.

Jmenovitě jde o Han Sola, Leiu Organu a císaře Palpatina, kteří jsou ve hře vyobrazeni v souladu s tím, jak všichni tři vypadali v osmdesátých letech. Míra detailů a kvalita provedení pak vyvolává otázky, zda už za pár let nebudeme sledovat slavné a v tu dobu možná již mrtvé herce v nových rolích, aniž by nám to připadalo divné.

Vedle nově potvrzených hrdinů pak vývojáři z EA upřesnili další herní módy, v nichž budeme moci bojovat se všemi již odhalenými hrdiny, aniž by bylo nutné složitě hledat jejich token pro odemčení v bitevní vřavě. Heroes vs Villians proti sobě postaví kladné i záporné hrdiny bez čekání.

Star Wars Battlefront vychází 19. listopadu, tedy takřka přesně měsíc před tím, než se do kin dostane sedmý film Síla se probouzí!

Zdeněk Princ - facebooková stránka autora

Han Solo v nových Star Wars

ČESKÝ TRAILER: Podívejte se na nové Star Wars s titulky nebo v dabingu!

reklama

reklama