Nejslavnější youtuber PewDiePie bere útokem televizi. Víme, co se děje!

Na co láká slavný YouTuber už několik měsíců své fanoušky?
Felix Kjelberg alias PewDiePie
Felix Kjelberg alias PewDiePie

reklama

Felix Kjelberg, kterého zná 40 milionů lidí pod přezdívkou PewDiePie, je bezesporu nejslavnějším mužem na YouTube. Jeho vysněný život se točí kolem 10 miliard zhlédnutí, která nasbírala všechna jeho videa, jenže mladý Švéd chce víc. Už měsíce láká své fanoušky na obrovskou novinu, která se konečně provalila. Pewds chce dobýt televizi!

Felix se před několika dny přesunul spolu se svojí přítelkyní do Los Angeles, nejedou si však užívat mexického jídla a památek – PewDiePie rozjíždí svoji televizní show, což prozrazuje ve svém vlogu. Dojmy ze dne před kamerou jsou pro Kjelberga dosti smíšené – na jednu stranu je vidět obrovský zápal pro nový druh práce, na straně druhé ale slavný YouTuber přiznává, že prožívá nejdivnější dny své kariéry.

Vyrovnat se bude muset také s odlivem fanoušků ze svého kanálu, což se podle jeho slov už nějakou dobu děje a spolu s odběrateli klesá i míra zhlédnutí jeho videí. Ničemu asi nepomůže ani to, že se přinejmenším v září nebudou na jeho kanále objevovat dvě videa denně, jak jsou Felixovi fanoušci zvyklí, snad to ale Pewds zvládne. Televizní pořad se zdá být jediným možným posunem v už tak skvěle rozjeté kariéře.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

PewDiePie bere útokem televizi. Víme, co se děje!
Koho sledujete nejčastěji?

ŽEBŘÍČEK: 7 nejlepších českých youtuberů! Fatty, MenT i Hoggy, kdo další?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!