Rychle a zběsile pokračuje i bez Paula Walkera. Známe datum premiéry osmého dílu!

Sedmý díl vydělal miliardu za 17 dní!
Jede se dál...
Jede se dál...
Universal Studios

Když šlo v roce 2001 do kin Rychle a zběsile, nikdo nečekal, že se ze závodnického krimi stane miliardová akční série. Vin Diesel dokonce nekývl na druhý díl s tím, že točení sequelů podrývá hereckou integritu, dnes je ale Hollywood úplně jinde.

Pokračování jsou brána jako znamení úspěchu a právě Diesel patří mezi mistry v budování (a následném uspokojování) obří fanouškovské základny. Už dlouho tak vlastně nebylo pochyb o tom, že Rychle a zběsile pojede dál i po smrti Paula Walkera. A když sedmý díl bleskurychle vydělal 1,2 miliardy dolarů (a to zdaleka nefinišuje!), oznámení osmičky bylo doslova za dveřmi.

Kdy ji tedy uvidíme? To dal světu na vědomí sám Diesel, který si na probíhajícím CinemaConu stoupl na pódium, načež se za jeho zády se rozsvítilo datum 14. dubna 2017. Osmý díl Rychle a zběsile zatím nemá oficiální název ani potvrzené obsazení. Zřejmě se ale vrátí většina hrdinů ze sedmičky, které určitě doplní slavné nové tváře.

Rychle a zběsile 7 (2015) trailer 2

Pokud už vás Rychle a zběsile dávno trápí smrští nereálných akčních kousků, nejspíš je vám tahle zpráva volná. Pokud ale Dieselově partě pořád fandíte a baví vás, když v autech skáče z letadla nebo mezi mrakodrapy, dejte v diskuzi vědět, co byste chtěli vidět v dalším dílu. Překonat duel s tankem, nekonečnou ranvej nebo terminátoří honičku s dronem určitě nebude snadné. Ale buďte si jistí tím, že se o to Diesel pokusí!

Karel Ryška, Prima COOL

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama