Slavný youtuber si pustil pusu na špacír a tvrdý trest ho neminul! Zasloužil si ho?

Pomlouvat a být sprostý se nevyplácí. Už ani na internetu.
– Dunkey teď může komentovat leda turnaje v kuličkách
– Dunkey teď může komentovat leda turnaje v kuličkách

reklama

Pokud jste si již zvykli na to, že sportovním hvězdám projde skoro jakýkoliv úlet či skandál, pak byste možná měli vědět, že ve světě progamingu se taková vstřícnost příliš nepěstuje. Minimálně se jí tedy netěšil jeden z předních streamerů hyperpopulární League of Legends, kterého možná i vy znáte pod nickem Dunkey.

Dunkey asi na chvíli zapomněl, jak zní jeho nick a udělal ze sebe skutečného osla, když si vědomým porušením pravidel hry vysloužil ban – ne od YouTube, kde jeho videa můžete sledovat, ale přímo ban ze hry. A tak si teď Dunkey jen tak nezahraje. A navíc musí počítat s tím, že bude již navždy pod přísnějším dohledem.

Ti z vás, kdo Dunkeyho videa znají, dobře vědí, že v jeho podání se rozhodně nemůžete těšit na laskavé scénáře jak střižené z pera Eduarda Petišky. Dunkey nechodí pro ostré slovo daleko, neostýchá se pomlouvat své soupeře i další hráče, a to často dost nevybíravou formou. Ostatně měl proto již nějaký čas rovněž znemožněno přispívat v in-play chatu League of Legends.

Tuhle holku byste pomluvami druhých asi nesbalili. Foto:

Jeho videa i proto mnozí milovali, podle mnohých však vrhal na komunitu kolem League of Legends mnohem více negativního světla. Sám Dunkey s tímto postupem nesouhlasí: „Celou svou kariéru, po celé čtyři roky, jsem pro propagaci této hry udělal jako málokdo. A dočkám se tohohle? Nějaký čas teď tedy nebudu dělat žádná videa – a možná už nikdy,“ prohlásil rezolutně Dunkey, jenž tímto svým prohlášením určitě neudělal radost přinejmenším svým 1,8 milionu followerů.

Jak se bude celá kausa dále vyvíjet, budeme samozřejmě podrobně sledovat. Sledujete Dunkeyho videa i vy? Pokud je neznáte, přikládáme malou ochutnávkou – jeho šťavnatou reakci na ban.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Dunkey nenávistně vysvětluje svou nenávist, za kterou dostal ban v League of Legends

Ondřej Najman
eSuba.net

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!