Sobota: Masoví vrazi i vyděšení spisovatelé

Megadrahá povídková série od Stevena Spielberga pokračuje čtyřmi dalšími díly. Přepínejte v sobotu ve 20.00 na Primu COOL.
Neuvěřitelné příběhy
Neuvěřitelné příběhy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dávno před novými Krajními mezemi či American Horror Story tu byly Neuvěřitelné příběhy, dílko to z produkce Stevena Spielberga.

Tenhle produkt, vyčnívající z éry, kdy slovo "televize" povětšinou značilo přinejlepším opakující se sitcom, se vám připomíná novým nášupem... Pro vaši potěchu jsou připraveny čtyři krátké epizody.

Pět důvodů, proč sledovat neuvěřitelné příběhy najdete zde!

 

V té první jde o trest smrti – vrah Eric Peterson však vzpomíná na to, že při jeho krutózním činu v sobě objevil magickou schopnost uzdravovat lidi ve stylu Ježíše Krista.

To v řediteli věznice vzbudí nečekané dilema, zdali dát průchod spravedlnosti, či nechat Erika jít za to, že vyléčí jeho dceru.

Neuvěřitelné příběhy I - upoutávka 15s

Druhý příběh je pak doslova nabitý hororem a léta před rychlokvaškou Mirrors vám připomene, proč se občas bojíme zrcadel (myšleno jindy, než při pohledu do něj po flámu). Hororový spisovatel tu totiž začne v zrcadle vidět muže, který mu jde po kejháku, a chce zběsile zakrývat cokoliv, co by mohlo odrážet jeho obraz.

Jenže nejen zrcadla umějí vyvolat odražený obraz (tip: ne, nebude přepaden při pohledu do záchodové mísy)...

Příběh třetí přinese story o sériovém vrahovi, jehož čin spatří slepý jasnovidec. Dojde tak na tradiční snahu policejnímu detektivovi prokázat, že má nadpřirozené schopnosti – jenže se ukáže, že pod svícnem bývá největší tma. Zvrat v tomhle segmentu skutečně stojí za to!

Neuvěřitelné příběhy I - upoutávka 30s

Konečně finální čtvrtá story se vrátí k troše klidu, pokud tedy za klid počítáme příběh talentovaného malíře, jemuž umřela manželka a ožívá pouze na jeho obrazech...

Scénáře nabízejí něco pro každého, není co se divit, když Neuvěřitelné příběhy sdílejí jméno s pulpovým časákem poloviny 20. století, na němž se pilovali ledajací kultovní spisovatelé. Ale o tom si povíme někdy jindy.

Jste-li dostatečně namlsáni, není nic snazšího, než si finiše epizod doplnit už v sobotu večer od 20.00 v dalším segmentu Neuvěřitelných příběhů na COOLu!

(lol)

Reklama
Reklama