Spartakus je ve finálním tažení! Podívejte se na něj zdarma na Prima Play!

Jeden z nejvelkolepějších seriálů historie míří do svého velkého finále. Spartakus, gladiátor a vůdce otrockého povstání v Římě, se chystá na poslední bitvu svého života!
Vzhůru do boje!
Vzhůru do boje!
Starz

reklama

Když v roce 2010 vyšla první epizoda seriálu Spartakus: Krev a písek, bylo to něco nového a unikátního. Něco, co jsme už dlouho neviděli a chtěli jsme toho víc. Tento seriál se doposud drží na předních místech žebříčků oblíbenosti a na internetu o něm najdete jen velmi málo negativních zpráv.

První série Spartaka bohužel dopadla špatně pro představitele hlavního hrdiny, Andyho Whitfielda, kterému byla diagnostikována rakovina. Whitfield tento důležitý životní souboj prohrál a jeho místo tak musel zaujmout Liam McIntyre, jenž se své role ale ujal skvěle a seriálu se dařilo s ním.

Hned v prvním díle nové série, Války zatracených, se dostaneme doprostřed bitevní vřavy, ve které se to řeže hlava nehlava. Spartakus a jeho souputníci hledají město, ve kterém mohou společně se svou armádou přezimovat. Do hry ale vstupuje Marcus Crassus, úspěšný obchodník, který dá dohromady vlastní armádu, jež by měla zničit Spartaka i celé jeho povstání!

Ano, příběh vůdce otroků pomalu končí. A vy nyní máte možnost koukat na jeho počínání v desetidílné třetí sérii zcela zdarma na Prima Play!

Spartakus: Válka zatracených pokračuje v pondělí ve 22.00 na Prima COOL!

reklama

reklama