V úterý sledujte To nejlepší z Top Gearu!

Sešlápněte plyn a nastartujte televizní obrazovku! Blíží se To nejlepší z Top Gearu aneb Top Gear´s Top 41. Tedy 41 nejlepších momentů z epizod pořadu za rok 2012 a 2013.
To nejlepší z Top Gearu
To nejlepší z Top Gearu

reklama

Ty nejlepší z nejlepších testů, závodů, pokusů i omylů uvidíte ve čtyřdílné minisérii vždy v úterý ve 20.15 od 14. ledna do 11. února ve 20.15 na COOLu.

Je jasné, že se na Top Gear díváte jako na nejlepší pořad všech dob.

Přesto se v epizodách odvysílaných v letech 2012 a 2013 objevily záběry, které patří skutečně k těm nejlepším z nejlepších.

Podívejte se na ně hezky pohromadě. Je totiž z čeho vybírat!

Nebudou samozřejmě chybět ani Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May.

Výběr nejpovedenějších scén zahrnuje úchvatné závody, těžko představitelné kaskadérské kousky a špetku vzájemného hašteření. Plus šanci znovu vidět hostující celebritu v auťáku za rozumnou cenu.

Driftové závody Gimghana GRiD 2013 v Madridu

Pro fanoušky Top Gearu: rozhovor s driftovým jezdcem

Vychutnejte si test senzačního hyperauta Pagani Huayra nebo neobvyklé rugby s Kia Cee´d. Chybět nemůže ani zajížďka, kterou tým z Top Gearu podnikl během cesty napříč Amerikou, aby si trochu zasoutěžil ve vozech Lexus LFA, Viper SRX a Aston Martin Vanquish. Clarkson se nakonec pokusí sestavit ještě menší auto, než je Peel P50.
Jeremy Clarkson - Top Gear

Jeremy Clarksona z Top Gearu nevyhodí!

Hostující celebritou za volantem je slavný britský závodník Formule 1 Lewis Hamilton, světový šampion z roku 2008. O rok dříve skončil na žebříčku jako druhý, přitom se jednalo o jeho první sezonu. Hamilton je považovaný za prvního černého jezdce Formule 1, přestože už v roce 1986 testoval vozy Formule 1 Willy T. Ribbs.

Další info o báječných mužích za volantem Jeremy Clarksonovi, Richardu Hammondovi a Jamesi Mayovi najdete zde.

Nezapomeňte se dívat v úterý ve 20.15!

Stig Ben Collins - Top Gear

Kdo je tajemný Stig z Top Gearu?

reklama

reklama