VIDEO: Youtuber podpálil v přímém přenosu vlastní byt. Hasiči z Tokia asi zrušili odběr..

Hrál si s ohněm, nakonec si hrály plameny s ním...
Tak tenhle přenos nabral rychlé obrátky
Tak tenhle přenos nabral rychlé obrátky

reklama

Japonský youtuber Daasuka si koupil speciální zapalovač a chtěl s ním zamachrovat před svými diváky. Po chvilce opravdu nešikovných pokusů zažehnout plamen ho nakonec zažehnul trochu více, než původně plánoval.

Následuje neuvěřitelná série opravdu špatných rozhodnutí - odhození plamene do pytle plného hořlavých odpadků, pohození pytle blízko hořlavé skříně, snaha zadusit plamen kartónovými krabicemi (!), rozdmýchávání matrací, polévání směšnými hrstkami vody a prostě opravdu pohodářský přístup k rychle rostoucímu ohni ve vlastním obýváku.

Celé drama ještě dokreslují bizarní japonské vzkazy z chatu, které přehrává audio generátor: "Za tebou! Podívej se za sebe!" "Kam šel, vrátí se ještě?" "Jestli to neuhasíš, samo to nezhasne" nebo "Volej 119, proč si to sakra už neudělal?"

AKCE ZAČÍNÁ V ČASE 4:50

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Youtuber zapálí vlastní byt v přímém přenosu

Jestli se chcete uklidnit tím, že to dobře dopadlo, pak vás TOHLE VIDEO natočené svědkem zvenku domu asi vyvede z omylu. Ano, přesně takhle dopadl youtuberovo obydlí během krátké chvíle. Obáváme se, že Daasuka asi své savy z Minecraftu nezachránil. Naštěstí se nikomu nic nestalo.

Tak co, je to pro vás nejžhavější youtuberské video roku? ;)


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!