2. kvalifikace do ROG COOL ligy zná svou TOP8

Celkem 91 českých a slovenských CS:GO týmů se postavilo na startovní čáru 2. kvalifikačního turnaje ROG COOL ligy....
eSuba - Legend Series
eSuba - Legend Series

reklama

Celkem 91 českých a slovenských CS:GO týmů se postavilo na startovní čáru 2. kvalifikačního turnaje ROG COOL ligy. Minulý týden se z finanční odměny 5 000 Kč a postupu do hlavní části soutěže mohli radovat Eclot Gaming, kteří porazili ve finále druhé postupující z Gunrunners.AOC. Čtvrtý tým z jara odstartoval tuto sezónu více než dobře, kdo na něj naváže?

Druhá pondělní kvalifikace byla více než nabitá a už v první části jsme byli svědky napínavých zápasů. Podobně jako při prvním pokusu se daleko nedostali Majestic Lions, kteří byli ve streamovaném zápase přemoženi NecroRaisers. Tento mladý celek nakonec překvapivě dokráčel až do TOP8, kde je spolu s týmem MOUSELIFTERS největším překvapením. Tito dosud nepříliš známí hráči si v osmifinále bravurně poradili s Inside Games, kteří tak ani tentokrát nepostoupí.

Pokud bychom měli mluvit o největším favoritovi této kvalifikace, řeč musí být o eSubě. Třetí tým jarní sezóny má jen ty nejvyšší ambice a to tentokrát postoupit až na LAN finále. Vykročit vstříc tomuto cíli může v úterý, kdy proběhne TOP8 fáze druhé kvalifikace do ligy. Fanoušci modré krve se dočkají svého týmu od 19:00 za předpokladu, že postoupí do semifinále.

Za vysílaný čtvrtfinálový zápas s komentářem Shadyeho s Lelkem byl vybrán duel číslo tři, kde se proti sobě utkají týmy Trust.Universe a NecroRaisers. Kdo z těchto dvou celků bude úspěšnější, kdo se stane 5. a 6. týmem v lize a kdo si odnese dalších 5 000 Kč? To se dozvíme večer!

Harmonogram úterního dne:

  • 18:00 - Trust.Universe vs NecroRaisers
  • 19:00 - 1. semifinálový zápas
  • 20:00 - 2. semifinálový zápas
  • 21:00 - BO3 finále o 5 000 Kč
ROG COOL liga - 2. kvalifikační turnaj - TOP8
 
8. srpna 2017 - Čtvrtfinále
18:00 eSuba 0 vs. 0 Marvo eSports
18:00 MOUSELIFTERS 0 vs. 0 Fraternitas
18:00 Trust.Universe 0 vs. 0 NecroRaisers
18:00 NOORG 0 vs. 0 Dark Tigers

 

reklama

reklama