5 důvodů, proč je Hearthstone COOL!

Kdo sledoval vyvrcholení O2 COOL Hearthstone ligy, určitě si řekl, že si tu hru musí vyzkoušet sám! A zde je 5 důvodů, proč je Hearthstone COOL!
Proč je Hearthstone COOL
Proč je Hearthstone COOL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

1. Hearthstone je kompletně ZDARMA! 

I přesto, že se jedná o hru od vydavatelského giganta Blizzard Entertainment, hra je kompletně zdarma. Co je navíc super, můžete si účet napárovat na všech chytrých zařízeních, kde se Hearthstone dá nainstalovat.

Pokud máte ale chuť stát se herním profíkem, budete muset počítat s tím, že nějaký ten peníz vrazíte do placených balíčků.

2. Řada turnajů pro každého

Jste středoškolák, kancelářská krysa nebo třeba hasič? Všichni se můžete zúčastnit desítek turnajů, které v týdnu pořádají různé herní portály. Je jedno, jak dobří jste, jde přece o srandu!

Pro školy se právě teď spustila třetí sezóna Hearthstone Turnaje Střední Škol, do kterých se zapojí hráči ze Severních Čech, Ústeckého kraje a Prahy. Proč nezkusit štěstí a nezapojit se do toho na tomhle odkazu!

3. Je to první krok ke kariéře profi hráče!

Hraním počítačových her se dá vydělat dost slušný balík. Nejvíc zatím na turnajích získal James ‘Firebat’ Kostesich, který si přišel na luxusních 218 328 $ (přes 5 milionů Kč). A to nemluvíme  o jeho platu, který za hraní samozřejmě pobírá.  Jisté je, že za to už se dá opravdu pěkně žít. Stačí jen hrát Hearthstone a být fakt dobrý. Naprostá brnkačka.

4. I tak můžete vyhrát parádní ceny

Hráči, kteří nevydělávají velký balík peněz, získávájí spoustu cen ve formě herního příslušenství! Poslední vítěz O2 COOL Ligy kromě peněz bral super klávesnici a myš od CONNECT-IT a obhájce titulu z HTSS vyhrál super křeslo DX Racer! 

Nejde tedy jen o peníze! Vyhrát můžete cokoliv!

5. Potkáte nové kamarády

Dost akcí, které se kolem Hearthstone a Blizzard her točí, se konají offline na nějakých super místech. Kupříkladu kostel Sacre Coeur při finále O2 COOL ligy nebo Road to BlizzCon, který se konal v O2 Aréně. Pokud ale tápete po chodbách sami, nemáte co dělat, určitě se zkuste zapojit do HTSS, kde se spojí školní život s oblíbenou hrou. Hráči jsou z větší části milí a dá se s nimi klábosit nejen o tom, jaké máte balíčky, ale i o přístupu ke hře!

Proto neváhejte a registrujte se do nové sezóny Hearthstone Turnaje Středních Škol!

Autor: Kara Dietiová, HTSS

Reklama
Reklama