Absolute Legends zakládají HS sekci, jejím prvním členem se stává Valdaboy

Organizace Absolute Legends, kterou můžete znát třeba z CS:GO scény, se vrhá také na kartičky! Svoji Hearthstone sekci startují akvizicí Valdaboye.
Valdaboy
Valdaboy

Valentin "Valdaboy" Ivanov patří dlouhodobě k tomu nejlepšímu, co domácí scéna nabízí, což dokázal i na Samsung MČR mobile 2019, kde to díky opravdu skvělým herním výkonům dotáhl až ke stříbru. Až na menší přestávky vlastně po celý rok, včetně samotného Mistrovství, reprezentoval Valda Team Moops s tím se ale nyní loučí a přechází do zahraničí, konkrétně belgické organizace Absolute Legends, kterou můžete znát třeba díky jejich CS:GO týmu tvořeném jedním Čechem a čtyřmi Slováky.

Co se Hearthstone týče ale půjde pro AL o premiéru, Valdaboy se totiž stává jejich vůbec prvním HS hráčem. Z facebookového příspěvku, ve kterém byl jeho přestup oznámen, nejde úplně vyčíst, jaké a jestli vůbec nějaké plány v Absolute Legends s Hearthstone mají, lze ale předpokládat, že se k Valdovi ještě někdo připojí. A vzhledem k tomu, že AL jsou s domácí scénou celkem dost propojeny, by nebylo úplně překvapivé, kdyby to byl další našinec.

reklama