BIG mění dva hráče

Counter-Strike v Německu nepatří k tomu nejlepšímu, co světová scéna nabízí. To ale neznamená, že by měl náš západní soused o kvalitní týmy nouzi. To nejlepší je v Německu tým BIG, který ale v poslední době nepodává takové výkony, jaké by asi chtěl. Po nepříliš povedeném bostonském Majoru tedy přichází se změnami v sestavě, pomůže jim výměna dvou hráčů k cestě na vrchol?
Counter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive
HLTV.org
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Po bostonském ELEAGUE Majoru se s přestupy doslova roztrhla lavina. Z dánských Astralis přešel do North kjaerbye, OpTic naprosto vyměnili roster, EnVyUs posílili o kioShiMu a hAdjiho, Virtus.pro benchnuli TaZe, no bylo toho zkrátka dost. Se změnou nyní přichází i stálice německé scény, BIG. Ti překvapili na loňském PGL Majoru v Krakowě, kde dokázali po nádherném výkonu ve skupině urvat legend status.

Postup na letošní ELEAGUE Major Boston tedy měli jistý, v Americe se ale Němci moc nepředvedli a legend status obhájit nezvládli. S tím se evidentně vedení organizace nespokojilo a tak nyní přichází se změnami v sestavě. Na lavičku byl prozatím posazen Kevin "keev" Bartholomäus a kompletně se s týmem loučí Nikola "LEGIJA" Ninić. Z ALTERNATE aTTax do týmu naopak přichází Tizian "tiziaN" Feldbusch. Páté místo zaplní Niels "luckeRRR" Jasiek, který do týmu přichází na zkouškové období. Jak moc tyto změny BIG prospějí? 

Aktuální sestava týmu BIG:

Fatih "gob b" Dayik
Johannes "nex" Maget 
Johannes "tabseN" Wodarz
Tizian "tiziaN" Feldbusch
Niels "luckeRRR" Jasiek (na zkoušku)

Alexander "kakafu" Szymanczyk (trenér)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama