EPL Relegation: eXtatus vs GODSENT odloženo

Není všem dnům konec! eXtatus sice na své výpravě do New Yorku prozatím své šance neproměnili, vše ale můžou napravit. Stačí "pouze" postoupit do EPL. V tom se jim ale budou snažit zabránit opravdu výborné týmy, jako Natus Vincere nebo Space Soldiers. Jak se bude týmu dařit?
eXtatus postupují na dánskou akci
eXtatus postupují na dánskou akci

UPDATE #1: Situace, která kvůli problémům u GODSENT nastala, očividně není častá. Informace o tom, co se bude dít, byly chvíli rozdílné, zatímco portál Liquipedia.net chvíli uváděl, že GODSENT opravdu odstoupili a na eXtatus čeká freewin, realita se liší. Zápas s GODSENT dnes sice naši borci neodehrají, postup zdarma na ně ale nečeká, zápas totiž budou hrát později. No, postupit rovnou by sice bylo o dost lepší, věříme ale, že eXtatus si s GODSENT tak jako tak poradí.

EXtatus se v New Yorku sice moc nedařilo, v MDL Global Challegne vypadli v semifinále a zápas o postup na EPL s AGO také nezvládli, stále ale můžou vše napravit. Právě kvůli prohře s AGO je sice minul přímý přestup do ESL Pro League, to ale ještě neznamená, že je v této nejprestižnější dlouhodobé soutěži neuvidíme hrát. Ano, přímý postup jim sice o chlup utekl, díky konečnému druhému místu z evropské MDL na ně ale ještě čeká baráž a šance, o kterou se kluci svými výkony opravdu zasloužili. 

Extatus Robot Frozen
Extatus Robot Frozen
ESEA

MDL Global Challenge se eXtatus moc nepodařila, spraví si chuť postupem do EPL?

To vše ale nebude vůbec jednoduchá, mimo třetího a druhého celku z MDL (eXtatus a Space Soldiers) zde budou bojovat také Natus Vincere a GODSENT, týmy opravdu svétové úrovně. Naštěstí na eXtatus čeká o jeden nepříjemný souboj méně. Kvůli špatnému počasí totiž nemohli GODSENT doletět do Ameriky a tak museli turnaj vzdát. eXtatus se tedy nachází rovnou v semifinále, kde na ně čeká lepší z dvojice Space Soldiers/Natus Vincere. Jednoduché to nebude ani tak, bez šance ale rozhodně nejsou!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama