ESL One Cologne 2018 se hlásí o slovo

Ani příští rok se neobejde bez ESL One turnajů. A i tentokrát toto označení ponese turnaj hraný v německém Kolíně. Už nyní ESL oznámilo prvotní informace o tom, jak bude probíhat ESL One Cologne 2018.
FOTO: HLTV.org
FOTO: HLTV.org

reklama

Do konce roku 2017 zbývá už jen měsíc! A letošní esport sezóna má ke svému konci ještě o krůček blíže. Zraky organizátorů už se tedy pomalu, ale jistě začínají obracet pouze na rok nadcházející. Po oznámení DreamHack Masters nám své plány na 2018 začíná poukazovat i ESL. Včera ve večerních hodinách do světa vyšlo info o jednom z největších gaming turnajů z dílny této společnosti, ESL One Cologne. 

Stejně jako letos, i nadcházející ročník této akce přinese neskutečnou podívanou. Celkový prizepool bude navýšen o dalších 50 000 dolarů, tentokrát už se tedy týmy poperou o pěkných 300 000 $. Nic se nezmění ani na místě konání, jako obvykle turnaj zavítá do prostor LANXESS arény. ESL One Cologne na nás letos čeká na začátku července, 3. až 5. se odehrají základní skupiny, další tři dny (5. až 8.) bude na fandy Counter-Strike čekat playoff. A i letos bude turnaj součástí série Intel Grand Slam!

reklama

reklama