ESL One Cologne začíná, co uvidíte?

Největší světový CS:GO turnaj začíná a Prima COOL bude opět u toho! Jen s námi totiž budete moci sledovat nejprestižnější zápasy z německého Kolína ŽIVĚ!
ESL One Cologne 2017 - 1
ESL One Cologne 2017 - 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ani letos tomu neuniknete. Nejprestižnější a největší CS:GO turnaj se vrací do kolínské Lanxess arény, kde se ještě začátkem května odehrávalo mistrovství světa v ledním hokeji. Teď se zde bude konat jiný šampionát, počítačový. Nejlepší profesionální hráči ve hře Counter Strike: Global Offensive se opět v útrobách arény poperou o možnost zahrát si na pódiu před více než 15 tisíci fanoušky. 

K dispozici bude samozřejmě i česko-slovenský stream, který přinese řadu novinek, především pak na analytickém pultíku se objeví oblíbený streamer a hráč eEriness Roman "blade" Pilný! Oficiálním partnerem streamu je společnost HP a jejich brand OMEN, společnost KFC a Tipsport, se kterými si můžete na celý turnaj i vsadit.

Formát turnaje

ESL One Cologne se poprvé bude hrát Swiss systémem, který můžete znát z mnoha posledních turnajů, například ROG COOL Liga. Ze šestnácti týmů jen osmička nejlepších postoupí do pátečního play off, které se bude hrát stejně jako semifinále systémem BO3. Grandfinále pak vypukne v neděli a to se můžeme těšit na dlouhý BO5 souboj.

Připomeňme, že k postupu z první fáze je potřeba vyhrát 3 zápasy.

ESL One Cologne 2017 - Turnaj 1
ESL One Cologne 2017 - Turnaj 1

 

FOTO: ESL.com

ESL One Cologne na Prima COOL!

Účastníci turnaje

Do Kolína nad Rýnem se i přes prvotní strachy podívá celá světová špička. Kromě dánských Astralis uvidíme v akci polské Virtus.pro, nové Ninjas in Pyjamas, mousesports s českou hvězdou Tomášem "oskar" Šťastným nebo Natus Vincere se slovenským ostrostřelcem Ladislavem "GuardiaN" Kovácsem! Na turnaj se dalo kvalifikovat a i přesto, že Češi ani Slováci do osudí nijak výrazně nepromluvili, můžeme se těšit na prvotřídní turnaj, který přinese řadu skvělých výsledků.

ESL One Cologne - 2 2
ESL One Cologne - 2 2

Program

Už od úterka si nalaďte náš Twitch kanál esl_czsk nebo Prima-COOL.cz, odkud vás budeme vítat z našeho studia v přímých přenosech!

ESL One Cologne 2017 - Turnaj 3
ESL One Cologne 2017 - Turnaj 3

Komentátoři

Kompletním turnajem vás bude provázet Zdeněk "Rader" Princ, přičemž po ruce mu na analytickém stolku bude naše stálice Tomáš "Greener" Mikula a nově Roman "Blade" Pilný. 

Zápasem vás pak provede oblíbené duo Ondřej "Lelek" Kvarda a Marek "shadye" Hovanec, přičemž na víkend se k nim připojí Damien "DeeThane" Dante a Ivan "Dev1" Lazarov!

ESL One Cologne - 2 1
ESL One Cologne - 2 1

Těšíme se na vás, OMEN ESL One Cologne 2017 začíná již zítra, buďte u toho s námi!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama