ESL One: Mistři zaskočeni, Immortals poráží Virtus.pro

Druhé zápasy dnešního dne přinesly hned dva nečekané výsledky. Turečtí Space Soldiers dokázali porazit SK Gaming a Immortals porazili Virtus.pro.
ESL One - SK Gaming prohrávají
ESL One - SK Gaming prohrávají

Aktuální světová jednička a největší favorit na vítěze turnaje, SK Gaming, bohužel vstoupili do turnaje tím nejhorším možným způsobem. Hned v prvním zápase nestačili na agresivní teroristickou hru týmu Space Soldiers, kteří dokázali na mapě Cache vytvořit pravé peklo. 

SK Gaming po změně stran ožili, snažili se urvat co nejvíce bodů a jejich stíhací jízda začala. Stihli snížit na krásných 10-12, ale poté se znovu iniciativy uchopili Space Soldiers. Odskočili na 15-13 a následně SK snížili na 15-14. V posledním kole pak nakonec předvedli lepší herní pohodu Turkové a zaslouženě vyhráli.

Ve druhém souběžně hraném utkání se Immortals a Virtus.pro hádali o každý bod. Zápas hodně poznamenal i dvojnásobný restart serveru, který dle slov hráčů "is so fucking shitty". V půlce byl zápas hodně vyrovnaný, za teroristy uhráli Brazilci osm bodů. Po změně stran sice Immortals vyhráli první kolo a utekli na rozdíl čtyř bodů, Virtus.pro ale zapnuli a po pěti kolech vedli 12-11. To ale bylo vše, Immortals vyhráli dvě kola, restartoval se server a tři kola opět vyhrála brazilská sestava.

Virtus.pro tak opět prokázali, že základní skupiny jim nejsou moc po chuti.

Sledujte další náš program na Twitch.tv/esl_czsk

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama