ESL ONE: Mousesports a FaZe získávají první výhry

ESL One Cologne začal a hned v prvním utkání dne jsme mohli vidět českého hráče, Tomáše "oskar" Šťastného.
ESL One Cologne - Mousesports
ESL One Cologne - Mousesports
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hned na úvod se utkali němečtí mousesports se švédskými legendami z Fnatic. Ti začali zápas opravdu dobře, vedli už dokonce 6-0, než přišel důrazný útok mouz. Evropský mix zavelel k obratu díky skvělému clutchi Chrise "chrisJ" de Jonga, jehož následoval dvakrát i sám Tomáše, který získal na stranu svého týmu dvě kola. Mousesports předváděli skvělé výkony a dokázali srovnat utkání na 7-7, přičemž vůbec poslední kolo vyhráli fnatic.

Po změně stran sice trochu fnatic kousali, ale byl to opět mladíček ropz a hlavně pak vyrovnaný výkon Christiana "loWel" Garcia Antorana s 24 fragy poslal mous do vedení a následného vítězství 16-11.

Ve druhém utkání se pak utkal další evropský výběr hráčů, tým FaZe Clan a dánští Heroic. V tomto doslova a do písmene heroickém zápase se odehrálo všech 30 kol, kdy prvně jmenovaný tým nejdříve vedl 10-3 a nakonec v půlce vedl již 12-3. Po změně stran ale začala masivní ofenzíva dánské sestavy Heroic a ti skvělými taktickými výkony srovnali na 14-14. FaZe ale nakonec upevnili svou obranu a nakonec se radovali z vítězství 16-14.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama