ESL ONE: NaVi se opět trápí, OpTic poráží North

Ukrajinsko-rusko-slovenská sestava Natus Vincere opět začala turnaj nejhůře jak mohli, prohráli se svými konkurenty z Team Liquid. Američtí OpTic Gaming si vychutnali dánské North.
ESL One Cologne - OpTic poráží North

V prvním utkání, které skončilo dříve si američtí OpTic Gaming poradili s dánskými North. Tým, který vypadl na víkendové PGL kvalifikaci po třech prohrách, začal utkání stejně jako fnatic. OpTic si udělali náskok 7-0 a teprve poté dokázali na mapě Cobblestone North uhrát kolo. Američané se ale nezalekli a dovolili Dánům ještě jedno kolo, zbytek bodů šlo na jejich stranu, 13-2 pro OpTic v půlce.

Po změně stran jsme se opět dočkali stíhací jízdy, North začali stahovat bod po bodu, hráli skvěle takticky a snížili na rozdíl čtyř kol. Bohužel několik chyb a skvělý výkon tarika přinesl své ovoce. OpTic vyhráli 16-9 a získali první vítězství v ESL One Cologne.

Ve druhém utkání jsme se dočkali účasti slovenského hráče Ladislava "Guardian" Kovácse, který společně s jeho NaVi prochází menší krizí středního věku. Týmu se nedaří jako v minulém roce, kdy skončili dvakrát stříbrní na Major turnaji. Teď mají hráči bohužel i problém postoupit pomalu ze základních skupin. A proti Team Liquid to byla stejná písnička. 

Američané získali vysoký náskok na mapě Inferno v podobě 9-2. Teprve pak získali ve dvou dlouhých kolech NaVi další dva body, čímž se snažili zmírnit stav utkání. Bohužel nakonec v půlce se radovala pětka Team Liquid, kde stanislaw získal 24 fragů!

Po změně stran se NaVi snažili, vše vsázeli na jednu jedinou kartu, GuardiaN-a s AWP. Dařilo se, získali pět bodů, nicméně útoky Team Liqudi byli čím dál tím víc ničivé. Bohužel pro evropský výběr, prohra 7:16 a spadnuli do spodní části pavouka...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama