ESL One: NaVi ve vypjaté bitvě vyhrávají

První utkání čtvrtfinále ESL One Cologne přinesla neskutečně vypjatou bitvu mezi Natus Vincere a G2 Esports.
ESL One Cologne - NaVi postupují do semi
ESL One Cologne - NaVi postupují do semi

reklama

Natus Vincere v prvním čtvrtfinále ESL One Cologne porazili francouzské G2 Esports a mohou se těšit na zítřejší semifinále. 

Utkání začalo na mapě Overpass, kde G2 začali hrát za CT stranu. Skvělou taktickou hrou a rychlému náskoku v podobě 5-0 se nakonec v polovině radovali Francouzi z náskoku o sedm kol, 7-4.

Po změně stran ale začalo to pravé rošambó. Jeden z nejoblíbenějších hráčů světa s1mple vyhrál NaVi první pistolkové kolo, čímž se NaVi nakopli k velkému comebacku. Ti začali pomalu a jistě ukrajovat z náskoku a nenechali G2 vyhrát víc než jedno kolo v řadě, načež se hra dostala do smírného bodu, 15-15.

V prodloužení NaVi vyhráli za CT všechny svá kola, nicméně G2 vyhráli první dvě. V posledním kole celé mapy to byl Denis "seized" Kostin, který v clutchi 1v2 urval map point pro NaVi. >

Druhou mapu Nuke začali G2 na teroristické straně. Získali první pistolkové kolo a opět se dostali do vedení 5-1. Do konce půlky pak ale tvrdě zaúřadovali NaVi, kteří vyhráli osm z devíti kol, 9-6 pro NaVi za CT.

Po změně stran srovnali G2 díky výhře v prvním kole, čímž srovnali na 9-9. První gun round ale vyhráli NaVi, čímž snížili, nicméně další kolo patřilo G2, 13-10 pro G2. NaVi se opět jako mocný fénix vzepjali a nenechali svého soupeře cokoliv udělat, vyhráli 16-13 a postupují do semifinále ESL One Cologne, čímž zlomili své prokletí.

reklama

reklama