ESL One: North poráží TyLoo, NaVi mají druhou prohru

I ve druhém zápasu nedokázali Natus Vincere získat vítězný bod. Naopak svou první výhru si zapisují North.
ESL One Cologne - North

Dánští North nevlétli do zápasu jako mořský pasát, naopak. TyLoo odskočili rychle na vedení 5:1 a vypadalo to, že svojí netradiční herní taktikou a efektivitou zaskočí jednoho z největších favoritů turnaje. Bohužel pro ně se poté vzedmula lví síla, která doprovází North na každém kroku a kluci dokázali otočit utkání a v polovině již vedli 6-9.

Po změně stran byla hra opět jednoznačná, tak jako byla ještě před koncem první poloviny. North skvělými výkony dosáhli na desátý, jedenáctý, dvanáctý, až z toho byl finální šestnáctý bod.

Souboj mezi Natus Vincere a Cloud9 byl aktuálně asi nejvíce vyrovnaným utkáním, který jsme ve vysílání měli. NaVi sice za teroristy prorvali defenzívu Cloud9 a vedli 9-3, američtí hráči ale vystavili stopku svému soupeři po poločase, který skončil 9-6 pro NaVi.

Po změně stran opět došlo k tahání bodů na obou stranách poté, co se Cloud9 dostali do vedení 10-9. Od té doby šlo o psychologickou hru, kdy každá ze stran brala jeden bod za druhým. Vše dospělo do stavu 15-14 pro NaVi, kdy v rozhodujícím kole Skadoodle zabil hned čtyři své protihráče a rozhodl, že se bude prodlužovat.

V prodloužení pak rychle NaVi vystartovali na Cloud9 a získali první kolo, 16-15. Následně ale další kola získali Cloud9, kteří zahráli skvěle takticky i aimově. Nejvíce se opět projevil Skadoodle, který dal ve druhém kole prodloužení ACE. 18-16 pro Cloud9 a v dalším kole zapracoval skvěle Flamie v Connectoru. Zápas ale ovlivnil opět restart serveru, poslední kolo prodloužení a S1mple si s flamie rozdělili killy. 18-18 a jdeme do druhého prodloužení.

Ve druhém prodloužení byli krok od vítězství Natus Vincere, bohužel Cloud9 opět prokázali svou sílu a skončilo opět remízou 3:3! Třetí prodloužení nám nabídlo další taktickou bitvu. No a po něm přišlo čtvrté, páté a šesté prodloužení a teprve až v tom šestém se rozhodlo, že zápas vyhrají Natus Vincere a pošlou Cloud9 do koše s týmy se dvěma prohrami!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama