ESL One: Noví NiP poráží G2; Liquid překvapují Immortals

Nová sestava Ninjas in Pyjamas opět prokázala super výkon. Po odpoledním vítězství nad Cloud9 si teďkon Švédové poradili s G2 Esports. Liquid si podali Immortals v prodloužení.
ESL One - NiP vs G2
ESL One - NiP vs G2

reklama

V prvním utkání, které skončilo dříve, se Immortals dostali do křížku se svými rivaly z Team Liquid. Zápas se začal vyvíjet velmi dobře pro brazilskou pětici, která vedla rychle 8-2. Následné dvě kola vyhráli Liquid a Immortals se museli potácet s restartem ekonomiky. Toho Američané využili a snížili na 7:8 z jejich pohledu.

Po změně stran to byli opět Immortals, kdo přebral iniciativu, ale pomalu a jistě to začínalo připomínat souboj NaVi vs Cloud9. Za stavu 15-13 pro Immortals přišla na řadu agresivní taktika, která se ale nevyplatila. Team Liquid srovnal a zápas na Trainu zamířil do prodloužení.

V tom po čtyřech vyhraných kolech radovali Team Liquid, jenž mají po prvním dnu na svém kontě dvě vítězství.

Poslední zápas dnešního dne začal opravdu zajímavě. Draken a NBK- zaznamenali každý čtyři killy hned v prvním kole, nicméně byli to Švédové, kteří bojovali opravdu silně a tvrdě. Do poloviny si získali pětibodový náskok a za stavu 10-5 se přesouvali na CT stranu.

NiP opět vyhráli úvodní kolo a díky náskoku, který si udělali se několikrát dostali do situace, kdy totálně válcovali G2 Esports. S ekonomickou a psychologickou nadvládou NiP rychle zápas uzavřeli a ukončili to jak nejlépe mohli, vítězstvím 16-6.

reklama

reklama