ESL One NY klepe na dveře!

ESL One New York se opět blíží a i po roce jej bude přenášet Prima COOL ve spolupráci s tuzemskou ESL!
ESL Oney NY 2017 - 1
ESL Oney NY 2017 - 1

reklama

Ty nejlepší světové CS:GO týmy se opět utkají v nelítostné bitvě ve středu haly Barclays Center v New Yorku. Navoužá Natus Vincere na loňský úspěch, když na turnaj poprvé přijeli s novou tváří s1mplem? Potvrdí se světová dominance SK Gaming nebo konečně odehrají skvělý turnaj FaZe Clan?

Účastníci turnaje

Osm týmů, mezi kterými najdete i slovenského zástupce, bylo rozděleno do dvou čtyřčlenných skupin. V té první uvidíme jak aktuální světovou jedničku SK Gaming, tak i obhájce titulu Natus Vincere. O postup se pak poperou domácí Cloud9 a francouzští EnVyUs.

Ve druhé skupině pak budou o postup bojovat FaZe Clan s Ladislavem "GuardiaN" Kovácsem, dánští Astralis, domácí Team Liquid a světový fenomén Virtus.Pro. 

Formát turnaje

Celé ESL One se odehraje ve třech dnech. V pátek, 15. září, proběhnou základní skupiny, které se odehrají systémem GSL. V sobotu nás pak čekají dvě semifinále a v sobotu finále ve formátu BO5!

Ty nejlepší týmy bojují o nejvyšší prizepooly. I ESL One New York přinese pro vítěze krásných sto tisíc dolarů!

Česko-slovenský stream

Prima COOL ani tentokrát nečeká a bude přenášet turnaj z New Yorku v plné síle za podpory těch nejoblíbenějších komentátorů. Na kolbiště opět povoláváme Ivana "Dev1" Lazarova, Damiena "DeeThane" Danteho, Ondřeje "Lelka" Kvardu a Marka "Shadye" Hovanec. Na analytický panel k elektronické tužce se pak postaví Roman "blade" Pilný, Tomáš "Greener" Mikula a Zdeněk "Rader" Princ.

Tak co, už se těšíte jako my? Partnery tohoto přenosu jsou KFC, Tipsport a ESL.

reklama

reklama