Formát IEM Katowice oznámen!

Rok 2018 už je opravdu za rohem a s novým rokem se samozřejmě blíží i nová esport sezóna. Všichni čekají, co nového tato sezóna přinese a naštěstí už něco málo víme. Nyní dokonce známe info o IEM Katowice, jak bude tento populární turnaj u sousedů probíhat?
IEM Katowice
IEM Katowice
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do konce roku 2017 zbývá už pouho pouhých pět dní. Všichni si užívají Vánoc, turnaje neběží, zkrátka pohodová doba. Ale ani v tento, pro jiné klidný čas, nemohou organizátoři oddechnout od příprav a prací na další sezóně. Od včerejška už dokonce víme, jak bude vypadat jeden z nejpopulárnějších turnajů vůbec, IEM Katowice. Jednou z nejdůležitějších změn je navýšení počtu účastníků, oproti dvanácti týmům z minulých let bude v Polsku nově bojovat týmu 16. To samozřejmě ovlivní i formát, základní část bude sice hrána klasickým GSLkem, co je však zajímavé, skupiny budou rozlosovány po osmi!


Myslíte, že se GSL skupiny po osmi uchytí? Vypadá to opravdu zajímavě! 

Na vítěze skupin bude čekat postup rovnou do semifinále, na druhého finalistu a vítěze LB zase čeká postup do čtvrtfinále. Systém nejlépe vystihuje obrázek výše. Pěkně vylepšený formát, že? Bohužel, žádné vylepšené playoff na nás nečeká. Stejně jako normálně na nás budou čekat dvě čtvrtfinále a dvě semifinále hrané Bo3 stylem. Finále pak bude opět Bo5 řežba. Katowické IEM tedy vypadá opravdu zajímavě, marný není ani prizepool, oproti poslední zastávce Intel Extreme Masters v Oaklandu na hráče čeká navýšení o 200 000 dolarů, celkové odměny tedy představují pěkných 500 000 dolarů!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama