FORTUNA COOL liga jde do čtvrtého týdne

Třetí hrací týden nám 7. a 8. srpna připravil spoustu zápletek, které opět zamíchaly celkovým pořadím. Kromě toho se ale také po dohrávce zápasů Kopce srandy dorovnaly také počty odehraných zápasů, takže můžeme glosovat opět o něco přesněji. Jaké zápasy nás čekají nadále?
FORTUNA COOL Liga - Big Shock
FORTUNA COOL Liga - Big Shock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nejprve se ale ohlédněme za zmíněným třetím týdnem, kde na úvod Trust.Universe vyzvali ECLOT.LYNX. Druhému jmenovanému bohužel chyběl kapitán K1-FiDa, což jej bohužel stálo dosavadní neporazitelnost, Universe se díky kvalitním individuálním i týmovým výkonům naopak podařilo konečně naplno bodovat. Následný souboj Brute s DEFEATERS nejprve nabídl nejvíc jednoznačnou mapu dosavadního průběhu FORTUNA COOL ligy, na druhé však po přesvědčivé první polovině o plný počet bodů málem obhájci prvenství přišli. Na řadu přišel čtvrtek, kde na Kopec srandy – již bez STYKA – čekala hned čtveřice map. Vyrovnaný souboj s eSubou, kde se zejména SHOCK utrhl z řetězu, stejně jako následná řezba s eXtatus nakonec však dopadly rovnoměrnými dělbami bodů a nejčerstvější účastník ligy se tak vyšvihl "pouze" na třetí příčku.

FORTUNA COOL liga, tabulka bodů
FORTUNA COOL liga, tabulka bodů

Nejlepším klipem týdne bychom ocenili capseNa a jeho 1vs4 clutch s acem pohromadě:

 

 

FORTUNA COOL liga, TOP 10 hráčů
FORTUNA COOL liga, TOP 10 hráčů

Výsledky zápasů třetího kola:

  • Středa 19:00 – ECLOT.LYNX vs. Trust.Universe – 10:16 (Inferno), 9:16 (Train) – STATS
  • Středa 21:00 – Brute.GG vs. DEFEATERS – 16:5 (Inferno), 16:14 (Dust II) – STATS
  • Čtvrtek 19:00 – Kopec srandy vs. eSuba – 12:16 (Mirage), 16:14 (Overpass) – STATS
  • Čtvrtek 21:00 – ROG.eXtatus vs. Kopec srandy – 16:8 (Inferno), 1:16 (Overpass) – STATS

Přesuňme se však k dalšímu kolu, které nám opět přinese pokračování několika zajímavých příběhů. Zatímco eSuba bude pokračovat v útoku na čelo, Brute budou chtít pokračovat ve výkonech z minula. V rukou své karty budou mít Universe, zatímco DEFEATERS budou opět v roli outsiderů. Šlágrem kola bychom označili třetí zápas – Kopec srandy se zejména po individuální stránce ukazuje na výbornou, ale Dark Tigers prozatím dominují oběma výše vypsaným tabulkám, mohlo by tak jít o prvotřídní duel. Vše uzavře konečně v plné síle hrající ECLOT, který bude zapomínat na minulý nezdar. Nebo se snad konečně proberou eXtatus a naplno zabodují?

Harmonogram čtvrtého hracího týdne:

  • Středa 19:00 – eSuba vs. Brute.GG
  • Středa 21:00 – DEFEATERS vs. Trust.Universe
  • Čtvrtek 19:00 – Kopec srandy vs. Dark Tigers
  • Čtvrtek 21:00 – ECLOT.LYNX vs. ROG.eXtatus

 

Tento článek najdete v těchto speciálech
Reklama
Reklama