Golden a Flusha se vracejí do fnatic

Sestava švédských fnatic už je opět kompletní! Navzdory očekávání do týmu nepřicházejí mladí a svěží střelci, návratu se totiž dočkávají Flusha a Golden!
Flusha se vrací do fnatic!
Flusha se vrací do fnatic!

Od té doby, co se ve fnatic přesunuli Richard "Xizt" Landström a Simon "twist" Eliasson na lavičku, tvořili aktivní sestavu tohoto známého švédského týmu pouze tři hráči. Nyní se ale ke trojice Jesper "JW" Wecksell, Freddy "KRIMZ" Johansson, Ludvig "Brollan" Brolin konečně připojují posily! Jestli jste se ale očekávali nové tváře, váš tip vám úplně nevyšel. Do týmu totiž na hostování, co potrvá až do konce roku, z Cloud9 přichází Maikil "Golden" Selim, který svoji kariéru odstartoval právě v akademii fnatic. Tam odsud se v roce 2017 přesunul do hlavního týmu, v němž zaplnil mezeru způsobenou odchodem olofmeistera do FaZe, a půjde pro něj tedy vlastně o takový návrat domů.

A o to samé vlastně půjde i u druhé posily, do fnatic se totiž vrací legendární Robin "flusha" Rönnquist, který spolu s fnatic vyhrál mezi lety 2013 a 2018 devět velkých turnajů včetně tří Majorů. V tomto složení se známý švédský tým poprvé představil již dnes proti Heretics v rámci prvního týdnu ECS S7 a skončilo to výhrou 2:0 (fnatic si svými francouzskými soupeři poradili nejprve na jejich picku Dust II poměrem 16:14 a a pak na své vlastní mapě Mirage rozdílem 16:9). Na offline turnaji je zase nejblíže budete moci vidět v rámci DreamHack Masters Malmö, které startují prvního října.

Sestava fnatic tedy nyní vypadá takto:

Jesper "JW" Wecksell
Freddy "KRIMZ" Johansson
Ludvig "Brollan" Brolin
Robin "flusha" Rönnquist
Maikil "Golden" Selim (na hostování)

Andreas "Samuelsson" Samuelsson (trenér)

Richard "Xizt" Landström (na lavičce)
Sweden Simon "twist" Eliasson (na lavičce)

reklama