Hostem dalšího dílu pořadu COOL Esport bude Bronko

Ani tento týden nebudete ochuzeni o pravidelnou dávku novinek ze světa esport, 21. díl televizního magazínu COOL Esport na vás čeká v sobotu ve 12:15!
COOL Esport #21
COOL Esport #21
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Druhá sezóna televizního pořadu COOL Esport načíná již třetí desítku epizod. Jako host přijde do dvacáté první epizody známý komentátor League of Legends Michal "Bronko" Šembera a u Lolka  zůstaneme i v tématu dílu. V něm se totiž zaměříme na příběh Fakera, jednoho z nejlepších hráčů této populární MOBA hry z dílny Riot Games vůbec. Chybět pak nebude ani klasické okénko s těmi nejpodstatnějšími esportovými zprávami z uplynulého týdne a budete si moci také zasoutěžit!

Ve 21. epizodě na vás totiž bude čekat již třetí pokračování dlouhodobé soutěže o počítač HAL3000 Mega Gamer. Tato soutěž probíhá od 19. až do 22. dílu a do slosování o nadupanou herní mašinu se dostanu ti, kteří správně odpoví na soutěžní otázku ve všech čtyřech dílech. Její zadání najdete vždy v konkrétní dílu, z jehož obsahu lze pak pokaždé také zjistit správnou odpověď. Tak si COOL Esport tento týden nenechte ujít, začínáme v sobotu ve 12:15!

COOL Esport #21
COOL Esport #21
Reklama
Reklama