Jak dopadly Steam Awards za rok 2018?

Steam Awards byly rozdány, kdo si odnesl titul hry roku 2018? A co ostatní kategorie?
Steam Awards 2018
Steam Awards 2018
Valve

Nominace byly venku již nějakou tu chvíli, to hlavní jsou ale samozřejmě samotné výsledky. Ve Steam Awards za rok 2018 vybírali fanoušci v osmi kategoriích a výsledky úplně překvapivé nejsou. Tu nejpodstatnější kategorii ovládl battle royale hit PUBG, obdobný titul, tentokrát ale zaměřený speciálně na VR, si pak odnesla hra The Elder Scrolls V: Skyrim VR. 

Steam Awards 2018
Autor: Valve Steam Awards 2018

Nesmrtelnou hrou se nepřekvapivě stalo GTA V a nejlepším vývojářem se nakonec stal CD PROJEKT RED. U ostatních kategorií už pak ale bylo tipnout vítěze o poznání těžší – v hlasování o nejlepší krajinky mohli Poláci z CD Projektu slavit ještě jednou, tento titul si totiž odnesla The Witcher 3: Wild Hunt. Hrou, která je nejlepší pro hráni s přáteli, bylo vyhlášeno Tom Clancy's Rainbow Six Siege.

Poslední dvě kategorie jsou možná trochu podivné, takové ale nesmí chybět! V té nazvané Nejzamívajěší alternativní historie (ta byla logicky určená pro hry, ve kterých si autoři trochu pohráli s minulostí) zvítězila gamesa Assassins Creed: Odyssey a ve Stroj roku (kategorii pro hru, ve kterých hrají prim stroje) zase Rocket League. Co říkáte na výsledky vy?

reklama