Jaké zápasy nabídne 2. kolo ROG COOL ligy?

První kolo hlavní části ROG COOL ligy je za námi a stejně jako finále kvalifikačních turnajů nám i tyto čtyři zápasy přinesly výsledky 2:0.
ROG COOL Liga - Druhé herní kolo
ROG COOL Liga - Druhé herní kolo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zní to jednoznačně, ale kromě výsledku 16:0 v podání Alza.eXtatus jsme byli i svědky i napínavých zápasů do posledního kola. K postupu či vypadnutí ze Swissu je však daleko a minimálně dva duely čekají každého. V pondělí pokračujeme!

Na jaké zápasy se podíváme tentokrát? Kdo se přiblíží či oddálí kýženému postupu do play-off?

Fraternitas 
vs.  Necroraisers
file 
Pechyn 
twist 
DKN 
Notuud
 

Pondělí
18:30

Skóre
0-1

 capseN
 MatiK
 hones
 wapreN
 ROCCA


Výkon Fraternitas byl v prvním kole zklamáním. Vítěz druhého kvalifikačního turnaje se nechal na první mapě od eEriness naprosto přehrát a v té druhé nezvládl druhou stranu. Hráči okolo twista nebudou mířit za ničím jiným, než jasnou výhrou. Nevyzpytatelní Necroraisers však mohou být těžkým oříškem. Obzvláště pokud to bude honesovi střílet jako posledně. Když se k němu přidají i další hráči, zejména proti Universe nevýrazný MatiK, může jít o vyrovnaný duel.

Alza.eXtatus 
vs.  Trust.Universe
DEV7L 
Frozen 
queztone 
ZEDKO 
MonttY
 

Pondělí
21:00

Skóre
1-0

 Lastík
 LucasP
 Levi
 GanZ
 TheMix


Favorit číslo jedna a obhájce titulu tentokrát vyzve v souboji Davida s Goliášem Trust.Universe. Uvidíme na jedné z map opět svítit skóre 16:0? Na papíře se jasný favorit více než nabízí, jednotlivci z Universe však mohou kousat. Šance je tu jediná, kdy by se outsiderovi musely sejít všechny proměnné, všem hráčům padat hlavy a eXtatus si naopak vybrat špatný den.

eEriness E-Blue 
vs.  eSuba
blade 
CaNNiE 
JTT 
fazen 
NIO
 

Úterý
18:30

Skóre
1-0

 HenkkyG
 Kaparzo
 BLUEE
 oKKo
 benq1


Nebylo by to poprvé, co by eEriness skolili eSubu. Zápas kola nabídne souboj dvou rivalů, kteří mají bezesporu o motivaci postaráno. eEriness se v úvodním kole prezentovali sympatickou hrou doplněnou o skvělé individuální akce, ale i přesto půjde do souboje se stříbrným týmem jarní sezóny jako mírný favorit tým eSuba, v prvním kole jasně dominantní proti ECLOT.

Eclot Gaming 
vs.  BENGORO
uno 
rdO 
blogg1s 
giotive 
vergiL
 

Úterý
21:00

Skóre
0-1

 wEAMO
 SHOCK
 luko
 Valencio
 desty


BENGORO to v úvodním kole měli strašně těžké, proti týmu kalibru eXtatus se těžko hraje svoje hra. Nyní však bude mít ideální šanci ukázat, že z Last Callu nepostoupil náhodou. ECLOT však také nejsou žádní nazdárci a po vítězství v první kvalifikaci jsou připraveni navázat na úspěšné počínaní v jarní sezóně. Odstartuje uno a spol. cestu za postupem právě v úterý?


Na který zápas se nejvíce těšíte? Celou čtveřici druhého kola vám i tentokrát doprovodí Marek 'shadye' Hovanec s Ondřejem 'Lelek' Kvardou. Tak na slyšenou v pondělí a úterý podvečer!

Reklama
Reklama