Jeden z nejlepších hráčů Counter-Strike opouští svůj tým! Kde teď bude slavný Olofmeister hrát?

Naplní se tyhle odvážné spekulace?
Skončí Olofmeister ve Fnatic?
Skončí Olofmeister ve Fnatic?
HLTV.org/Fnatic

Složení Counter-Strikových týmů je vděčné téma pro diskuze a skvělé podhoubí pro odvážné spekulace. Po odchodu slovenského hráče Ladislava „Guardiana“ Kovácse z NaVi tak začali lidé více či méně nahlas mluvit o tom, že tento transfer nezůstane v probíhající pauze poslední, a měli pravdu. Kámen na kameni nezůstane u brazilských Immortals, Cloud9 mají dva nové hráče a nyní to vypadá, že se potvrdí všechny spekulace kolem slavného Olofmeistera.

Švédský hráč si za dobu svého působení ve Fnatic prožil vrcholy i pády, když v letech 2015 a 2016 vyhrál se svým týmem šest po sobě jdoucích offline turnajů. Pak ale hvězdné sestavě, kterou mnozí považují za nejlepší v historii, došel dech a KRiMZ, JW i Flusha odešli do konkurenčního Godsent. Tento stav netrval dlouho, nicméně po návratu jmenovaných hráčů zpět do sestavy Fnatic nepřišla ona očekávaná změna herního stylu a nedostavily se žádné kloudné výsledky. Na základě toho tak i fanoušci dospěli k tomu, že až příště dojde k nějaké změně, bude zásadní.

Odchod Olofmeistera byl tedy předpovídán více než měsíc, a ačkoliv v tuto chvíli ještě žádná ze stran nic nepotvrdila, Olofmeister by měl putovat do Faze Clan. Ten se už zbavil Allua na úkor Guardiana a nyní by se měl rozloučit s Kioshimou. Právě jeho roli pak převezme Olof a bude hledat ztracenou motivaci. Oficiálně by mělo být vše uzavřeno už v průběhu čtvrtka a vzhledem k tomu, že s informací přišel server Trickshot.fr, který se v podobných predikcích příliš nemýlí, se už můžete chystat na novou éru Olofmeistera!

reklama