KETUBOR, bývalý trenér Gunrunners, představuje zbrusu nový tým

Od rozpadu Gunrunners moc času neuplynulo, jejich bývalý kouč ale ani chvíli neodpočíval a již nyní tedy může představit svůj nový projekt!
KETUBOR a teCko
KETUBOR a teCko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pravda o rozpadu Gunrunners vyšla oficiálně na povrch před devíti dny a zatímco bývalí hráči (samozřejmě mimo ZEDKA a Frozena) zatím konkrétní plány do budoucna nepředstavili, že něco chystá právě kouč KETUBOR, bylo díky příspěvků na jeho fanpage celkem očividné. Spousta fandů uvažovala, jaký tým svými zkušenostmi tento mazák obohatí, toto ale nejspíše nikdo nečekal.

KETUBOR totiž spojil síly s teCkeEm a pod křídly organizace VENI VIDI VICI si poskládal tým naprosto nový. Původní myšlenka byla složit čistě slovenskou partu, ta se ale úplně nepovedla. Vedle teCkaA, jež se ujme pozici IGL, v tým totiž jeden Čech figuruje – je jím Maritn "zur1s" Sláma.

Z bývalých soupeřů jsou nyní kolegové
Z bývalých soupeřů jsou nyní kolegové

Na soupisce 3V figuruje také nadějná dvojice sedmnáctiletých hráčů, Tomáš "zyored" Cvaniga a Adam "ZeD" Bartka, kterého můžete znát třeba jako vítěze CZ/SK FPL. Posledním hráčem, který v týmu figuruje, je Tomáš "system" Zemko, kterého sice dost možná neznáte, vloni se ale účastnil třeba MČR a i ve svých patnáctiletech má tedy dostatek zkušeností.

Pro PLAYzone se KETUBOR vyjádřil takto:

„Moje slová k tomu by asi boli skôr písmenka: T-Z-Z-Z-S. Áno, to sú oni, päť chlapcov, čo sa dali na túto bláznivú jazdu! Verím, že sme s Tomášom zvolili správne každého jedného hráča, tak aj našu spoluprácu, aspoň ukážeme ľudom, že „všetko sa dá, ak sa chce“.  Ak si hráči v teame zoberú moje získané vedomosti a skúsenosti a všetko do seba správne zapadne, tak sa nebojím tento rok zabojovať o čokoľvek. Samozrejme ďakujem každému, kto nás podporí a nemôžem zabudnúť na hejteros, však štyri roky som sa smial. Ďakujeme a držte palce!

Nová sestava VENI VIDI VICI:

Tomáš "teCkoO" Koširer
Martin "zur1s" Sláma
Tomáš "zyored" Cvaniga
Adam "ZeD" Bartko
Tomáš "system" Zemko

Michal "KETUBOR" Csontoš (trenér)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama