Královský turnaj Krušovice jde do finále. Kdo se v sobotu stane nejlepším hráčem NHL u nás?

Čtyři kvalifikace přilákaly stovky hráčů, do boje o titul krále se ale mohla dostat pouze nejlepší osmička virtuálních hokejistů. Ceny jsou opravdu lákavé a napínavé to bude určitě i pro diváky, tak si v sobotu vyvrcholení Královského turnaje v NHL 21 nenechte ujít!
Královský turnaj v NHL 21
Královský turnaj v NHL 21

reklama

Kvalifikační boje na Královský turnaj Krušovice byly neúprosné a jedna prohra znamenala v daném turnaji konečnou. Skrze čtyři možné pokusy tak do finálového turnaje prošla jen úzká špička top hráčů, kteří nenechají nikomu nic zadarmo. Z kádru českých virtuálních šampionů HC Dynamo Pardubice se do finále překvapivě nikdo neprobojoval, stříbrná HC VERVA Litvínov zde naopak bude mít dvě žhavá želízka v ohni, Winciho a Kumbika.

Všichni z osmičlenného seznamu finalistů za sebou mají minulost v elitní klubové soutěži, takže se z dřívějška už moc dobře znají. Další jména jako Pepcastahurcik nebo Dzouvi slibují jen tu nejvyšší kvalitu. Těšit se kromě zmíněného kvarteta můžete ještě na Shebbyho, Domiina, Krchyho a JiFiho. Zkrátka co jméno, to dobře známý pojem na domácí scéně.

Vyvrcholení Královského turnaje v NHL se uskuteční tuto sobotu 15. května od 16:00, živý komentovaný přenos vám přinese PLAYzone.CZ ve spolupráci s Krušovicemi přímo z prostor našich studií. Za mikrofon se posadí Richard Tesař a Ondřej Kvarda, tedy špička v oboru, která nechybí u žádného domácího prestižního turnaje v NHL. Každý finalista si již vybojoval drobné ceny, všichni z nich však budou určitě chtít postoupit minimálně do finále. Šampion si totiž odnese novou herní konzoli PlayStation 5, zatímco na stříbrného medailistu bude čekat zásoba piva Krušovice na celý rok zdarma!

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!