Máme za sebou dvě kola 1. COOL ligy

Ten čas ale letí! Spousta z nás má ještě v živé paměti zápasy z první kvalifikace a my přitom máme za sebou druhé kolo 1. COOL ligy! Co přineslo?
1. COOL liga
1. COOL liga
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podobně jako to minulé, jste mohli i toto kolo sledovat živě na streamu CoolPrima. O komentář se postaral Shadye, který shrnul dosavadní průběh COOL ligy už dost jasně v našem rozhovoru, a Lelek, o zábavu tedy bylo postaráno. Jak ale druhé kolo probíhalo, co se samotného Counter-Strike týče?

V prvním BO2 utkání na sebe narazily celky Team Brute a Team Gravity a rozhodně bylo na co koukat! První zápas vyhráli borci z Team Brute až po velmi vyhroceném střetu se skóre 16-13. Na druhé mapě už KAPARZO a spol. ukázali, kdo je tady favoritem a s Brute si bez problémů poradili. 

Velké překvapení přišlo už v  druhém utkání – Team XD, který se těsně před začátkem rozpadl a COOL ligu už tedy nejede ve své aktuální sestavě, si poradil s celkem, který nabrala eSuba. eSubáci ale své nové angažmá moc úspěšně nezačali – teckoo a spol. byli dvakrát nad jejich síly.

Druhý den započal zápasem mezi ECLOT Gaming a Majestic Lions. I zde jsme očekávali vyrovnaný střet, ten ale přineslo až druhé utkání. V prvním sice ECLOT kousali, ML si s nimi ale bez problému poradili rozdílem 16-7. Ani v druhém zápase to bandě z ECLOT nevyšlo – tentokrát ale opravdu těsně, dokázali urvat pěkných 14 kol.

Nakonec uvítala 1. COOL liga hlavní hvězdy, hráče z Alza.eXtatus. Ti narazili na rovněž populární pětku kolem Hulkuna, Avengers. A i když se Avenger snažili, zde to prostě nešlo – eXtatusáci brali dvě výhry.

O co vůbec hráči v 1. COOL lize bojují?

  • 1. místo: 50 000 Kč + 1 000 MČR bodů
  • 2. místo: 20 000 Kč + 600 MČR bodů
  • 3. místo: 10 000 Kč + 400 MČR bodů
  • 4. místo: 300 MČR bodů
  • 5. místo: 240 MČR bodů
  • 6. místo: 220 MČR bodů
  • 7. místo: 200 MČR bodů
  • 8. místo: 180 MČR bodů

Záznam z prvního dne druhého kola:

Záznam z druhého dne druhého kola:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama