MČR 2017: Rozlosování Clash Royale skupin

Druhý ročník Vodafone Mistrovství České republiky v mobilních hrách je tady a spolu s ním i návrat stále populárnějšího Clash Royale na výstaviště Veletrhy Brno. Po loňské premiéře se můžete tento víkend těšit na opravdové mistrovství se vším všudy!
mčr - clash royale

Boje v mobilní hře Clash Royale přivítají v Brně opravdovou elitu. Aktuální jednička mezi tuzemskými klany, Zetko eSports, bude mít na místě hned 12 reprezentantů, kteří budou jasnými favority na zisk svého prvního titulu mistrů České republiky. Překazit jejich krasojízdu se bude v sobotu a neděli snažit dvojice hráčů eSuba.Samsung či tým obhájců eEriness E-BLUE.

Šestnáct kvalifikovaných hráčů čeká od sobotního odpoledne klání, které odstartují čtyři skupiny bojů každého s každým. Jednotlivé zápasy proběhnou best-of-five, tedy na tři vítězné hry, přičemž v průběhu série budou mít hráči až pět minut na taktické změny karet v balíku. Čtyřčlenné skupiny nám poté určí osmičku vyvolených, kteří se utkají v Single Elimination vyřazovací části o 25 000 Kč v hotovosti a další odměny od strategického partnera, společnosti Vodafone.

MČR 2017: Rozlosování skupin Clash Royale turnaje
Skupina A Skupina B Skupina C Skupina D
 eSuba.CHIPY  zetko.xXUnseenXx  eSuba.Elfkam  zetko.Synek
 zetko.bRoCk  zetko.Jess  zetko.Radves  zetko.Adů
 zetko.NOW  zetko.Pepis  zetko.Mára Škvára  zetko.Kuseq
 zetko.Jaffo  eEriness.DanoBoss  eEriness.FlySkiller  zetko.HulkSk

Takto vypadá rozlosování skupinové fáze, které proběhlo na základě čtyř výkonostních košů dle nasbíraných MČR bodů v celoroční kvalifikaci. Papírově více než zajímavé jsou skupiny B a D, protože HulkSk a DanoBoss se na Vodafone MČR v Clash Royale probojovali díky svým úspěchům v závěru sezóny na poslední chvíli. Žádný hráč nedostane na letošním finále nic zadarmo!

Rozdělení prize poolu:

 • 1. místo – 15 000 Kč, mobilní telefon Vodafone V8 a tarif #jetovtobě na rok zdarma
 • 2. místo – 6 000 Kč, powerbanka a tarif #jetovtobě na rok zdarma
 • 3. a 4. místo – 2 000 Kč (každý) a tarif #jetovtobě na rok zdarma

Kompletní harmonogram:

 • Sobota 11. listopadu
  14:00 – 1. kolo skupinové fáze
  15:00 – 2. kolo skupinové fáze
  16:00 – 3. kolo skupinové fáze
  17:00 – první a druhé čtvrtfinále
  18:00 – třetí čtvrtfinále
  19:00 – čtvrté čtvrtfinále
   
 • Neděle 12. listopadu
  10:00 – první semifinále
  11:00 – druhé semifinále
  12:30 – finálový zápas Vodafone Mistrovství ČR v Clash Royale

To bychom měli i harmonogram a další detaily druhého ročníku Vodafone Mistrovství v mobilní hře Clash Royale. Na místě bude pro všechny návštěvníky připraven super program na samotné stage nebo i jako doprovodný na stáncích, tak neváhejte do Brna dorazit! Vstupenky zakoupíte zde.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama