Mediatonic odhalil děsivou realitu Fall Guys postaviček. Jakou mají anatomii?

Prostřednictvím sociálních sítí vývojáři sdíleli obrázek hrůzné anatomie, jakou by prý postavičky ve Fall Guys měly mít. Opravdu jsme ji potřebovali vidět? Samozřejmě! Pojďme se na ní tedy spolu podívat.
Fall Guys
Fall Guys

reklama

Možná se ptáte, koho by asi tak mohlo zajímat, jak vypadá Fall Guy zevnitř? No očividně to zajímalo dost lidí, takže se vývojáři rozhodli sdílet na svých sítích obrázek, který jsme opravdu vidět nechtěli. Fanoušci čekali ledasco, ale toto dozajista předčilo jejich očekávání. Tudor Morris, uznávaný Senior Concept Artist, se pomocí tweetu pochlubil výtvorem fazolovitého humanoida, jehož kostra nápadně připomíná ptáka Dodo.  

Fall Guys
Fall Guys

Na obrázku se nachází čelist, která prakticky k ničemu neslouží, a také podivná kolena, která alespoň vysvětlují, proč postavička drží špatně rovnováhu. Dále tu máme měřítko, které přirovnává Fall Guye k lidskému muži a tvrdí, že je 180 centimetrů vysoký. Není to poprvé, co jsme se mohli pokochat nějakým podobným výtvorem, takže ať už se rozhodnete obrázkům věřit nebo ne, myslete na to, že ve hře záleží hlavně na mincích, a ne na anatomii. 

reklama

reklama