Odstoupí TyLoo z prestižního Majoru?

Čínští TyLoo, kteří si své místo na offline kvalifikaci na ELEAGUE Major pracně vydobyli v Asia Minoru, asi v poslední době moc šťastní nejsou. Kvůli problémům s vízy jednoho hráče totiž nejspíše nebudou schopni v kvalifikaci naskočit a to by ani ty nejodolnější hráče moc nepotěšilo.
TyLoo bondik
TyLoo bondik

reklama

Co do CSkových turnajů bude začátek roku opravdu našlapaný. Už dvanáctého ledna dokonce začne jedna z největších akcích celého příštího roku. Ano, na ELEAGUE Major v Bostonu obracejí své oči opravdu všichni fandové a není snad hráče, co by se nechtěl tohoto mega eventu zúčastnit. A když už máte takové štěstí, že jste se dostali až do poslední části kvalifikace, nebylo by úplně chytré to vzdát. A není proto úplně hezké vidět, když nějakému týmu nic jiného nezbývá.

Ano, nejlepšímu čínskému týmu, talentované pětici z TyLoo, se sice podařilo projít skrze asijský Minor a místo na kvalifikaci tedy měli jisté, kvůli problémů s vízy u hráče Hansel "BnTet" Ferdinand ale nejspíše budou muset odstoupit. Jediná možná náhrada za BnTeta je totiž bývalý trenér TyLoo, který na hráče křičel taktiky právě na Minoru. Ten už ale tuto čínskou pětku netrénuje, kvůli jazykové bariéře se raději rozhodl pomoci Heroic. A tak TyLoo nemají nikoho, kdo by za BnTeta zaskočil. Nedokáže-li tedy Hansel své problémy vyřešit, a do Ameriky spolu s týmem odletět, TyLoo budou muset opravdu odstoupit a přenechat místo někomu jinému.

reklama

reklama