Pořad COOL Esport mění svůj vysílací čas, nově na vás bude čekat ve středu večer

Jediný televizní pořad o esportu v Česku budete moci nově sledovat v premiérovém vysílacím čase každou středu od 23:20. Příznivci esportu na Prima COOL v rámci sobotního dopoledne ale o svou porci novinek ze světa profi hraní nepřijdou, původní vysílací čas totiž v programu zůstává nadále, shlédnout během něj budete moci reprízu středečního vysílání.
COOL Esport mění svůj vysílací čas
COOL Esport mění svůj vysílací čas

reklama

Posledních několik měsíců jste na obrazovkách Primy COOL mohli každou sobotu dopoledne sledovat náš pořad COOL Esport. Televizní magazín nabitý nejžhavějšími aktualitami ze světa esportu či rozhovory s předními tvářemi domácí scény ale nyní svůj vysílací čas mění! Z brzkých sobotních hodin se COOL Esport přesouvá na středečních 23:20.

Kdyby vám náhodou ale více než tento čas vyhovoval ten původní, během něj (každou sobotu v 11:55) budete moci sledovat reprízu. Na tu se navíc můžete podívat i v pátek v 9:55 a v pondělí ve 3:50. Cestu k našemu pořadu by si tak měl najít úplně každý, ať už ranní ptáče či večerní sova. A to především proto, že věříme, že večerní hodiny fandům esportu vyhovují více než ty ranní a dopolední, během nichž nejeden z hráčů ještě vyspává. Proto se mění i vysílací čas RE-PLAYe, který bude nově vysílán každé pondělí také ve 23:20.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!