Potřebujete nový telefon, který zvládne i náročnější hry? Poradíme vám s výběrem

Uvažujete nad koupí nového telefonu a jste u toho vášnivý hráč nebo ambiciózní talent na poli esportu? Tak přesně pro vás jsme si dnes připravili tento článek o telefonech v různých cenových kategoriích. Samozřejmě všechny jsou vybírané na základě jejich možností ohledně hraní, takže jsme se úplně neřídili rovnicí čím dražší, tím lepší.
Samsung
Samsung
ICTfix.net

reklama

Vybírání telefonu není v dnešní době úplně nejjednodušší, ale produkty značky Samsung v různých cenových kategoriích patří k těm nejlepším na poli mobilních her, proto také každoročně nejlepší mobilní hráči soutěží v Samsung Mistrovství ČR v mobilních hrách, takže vám to rozhodování dostatečně usnadní. V potaz jsme při našem výběru brali samozřejmě cenu, výkon procesoru a celkový dojem, jaký ze hraní na těchto telefonech budete mít. 

Samsung Galaxy A03sM

Nejlevnější variantou okolo 4 000 Kč je GSM Samsung Galaxy A03s, který i za tak nízkou a přijatelnou cenu stále nabízí dostatek pro hráče, kteří si chtějí zahrát většinu populárních her. Kombinace osmijádrového procesoru a 3 GB RAM jsou zárukou bleskového výkonu při jakékoliv činnosti. Rovněž vás nezklame 6,5" displej, který ještě více zlepší dojem ať už z hraní, nebo sledování filmů a seriálů ve volném čase. Zároveň se jedná o jeden z těch nejnovějších telefonů od Samsungu, takže všechny jeho funkce budou ještě notnou chvíli patřit k těm nejaktuálnějším vymoženostem.

Samsung
Autor: Samsung Samsung

Samsung Galaxy A52s

Pokud hledáte telefon v takové střední ceně, tak okolo 11 000 Kč rozhodně kraluje Galaxy A52s 5G, který disponuje vším, co člověk v dnešní době potřebuje. Ovšem jsme tady kvůli hrám, takže jak obstojí zde? Naprosto fenomenálně. Smartphone je osazený 6 GB RAM, osmijádrovým procesorem a 128 GB interním úložištěm, které lze rozšířit až na 1TB microSD kartou. Zážitek vám ještě více umocní 6,5“ Super AMOLED displej, díky kterému si hry a sledování vašich oblíbených seriálů/filmů užijete jako nikdy předtím.

Samsung
Autor: Samsung Samsung

Samsung Galaxy Z Fold3 5G

Pro opravdové fajnšmekry má Samsung přichystaný nový Galaxy Z Fold3 5G, který momentálně vede celý technický pokrok na poli mobilních telefonů. Revoluční a vylepšený design vám pomůže posunout hraní her na nový level a zároveň u toho působit velice unikátně. Osmijádrový procesor Snapdragon 888 poskytuje famózní výkon, který je ještě navíc podpořen 120Hz obnovovací frekvencí na hlavním i vnějším displeji, takže se nemusíte bát, že by vám něco ve hře uteklo!

Samsung
Autor: Samsung Samsung

Na závěr je potřeba říct, že telefon si také musíte vybrat podle toho, na co přesně ho chcete. Pokud nemáte v plánu hrát náročné hry jako PUBG, Fortnite, Call of Duty a podobné, tak vám bohatě vystačí Galaxy A03, ale pokud jste ovšem pořádný hráč a máte třeba v plánu zapojit se i do nějakých turnajů, tak minimálně Galaxy A52s je nutností, aby vám nic nebránilo v těch nejlepších možných výkonech. Přece jen nikdo nechce, aby se mu telefon uprostřed hry začal přehřívat a zasekávat. Ke každému telefonu vám přihodíme jednu esportovou hru, kterou si na nich plynule zahrajete.

Samsung Galaxy A03 – Hearthstone

Samsung Galaxy A52s – Wild Rift

Samsung Galaxy Z Fold3 5G – Call of Duty Mobile

Samsung MČR v mobilních hrách
Autor: Samsung Samsung MČR v mobilních hrách

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!