ROG COOL CS:GO Liga - Přihlaš se a zamiř ke hvězdám!

Už dlouho sníte o hvězdné kariéře profesionálního hráče? Myslíte si, že máte na to stát se tím nejlepším hráčem u nás? Pak neváhejte a registrujte se do vůbec první sezóny CS:GO ligy na Prima COOL!
ROG COOL Liga - 4
ROG COOL Liga - 4

reklama

Nejlepší české a slovenské týmy bojují s evropskými výběry o bytí a nebytí. ROG.eXtatus, eSuba.Intel nebo třeba Inside Games patří k týmům, které pravidelně můžete vídat na našich stránkách jakožto zástupce česko-slovenské CS:GO scény. Jejich výkony jsou omračující a i lidé esportem nedotknutí přihlížejí na počínání tuzemských reprezentantů.

Prima COOL poprvé v historii přichází s herní ligou ve hře Counter Strike: Global Offensive. Stále oblíbenější herní liga tak navazuje na zimní Hearthstone ligu, jenž zaznamenala skvělý televizní nástup. CS:GO je naopak nejoblíbenější světovou esports hrou a díky její jednoduchosti je snadé pochopit oč ve hře vlastně jde (policajti vs zloději).

Jak se můžu do turnaje přihlásit?

Úplně jednoduše! Stačí se v jednom z řádných termínů přihlásit do základní kvalifikace a poté už jen trénovat a stát se tím nejlepším! Do výsledného play off se pak dostanou pouze ti nejlepš dva z každé kvalifikace.

Play off se pak nově bude hrát Swiss formátem, kdy pro postup na LAN finále (4 místa), musí týmy vyhrát dvakrát v zápase Best of Three.

Kvalifikační turnaje

Play off

  • 12. března - 1. kolo Swiss (2 zápasy BO3)
  • 13. března - 1. kolo Swiss (2 zápasy BO3)
  • 14. března - 2. kolo Swiss (2 zápasy BO3)
  • 19. března - 2. kolo Swiss (2 zápasy BO3)
  • 20. března - 3. kolo - rozhodující kolo (2 zápasy BO3)

LAN finále a Prizemoney

Každý tým, který vyhraje kvalifikaci, získá na svůj účet 1 500 Kč.
Poražený pak získá partnerský balíček (bude upřesněno).

Finanční ohodnocení play off, tedy dvě semifinále a jedno finále se odehraje na Prima COOL Dayi, Malá sportovní Hala na Pražském výstavišti. Kromě turnaje se večer bude konat Afterparty s koncertem předních českých interpretů a na místě bude spousta nejen herní zábavy.

1. místo - 30 000 Kč
2. místo - 15 000 Kč
3. místo - 10 000 Kč
4. místo - 5 000 Kč

Registrujte se do první kvalifikace ZDE

Turnaje jako takové probíhají pod pravidly PLAYzone.cz a jsou adminovány jejich adminy. Veškeré dotazy ohledně ligy jako takové můžete mířit na - jiri.pacovsky@iprima.cz

Každá kvalifikace a následně i druhá fáze (Swiss systém) bude vysílaná živě na Twitch kanále Prima COOL a HbbTV FTV Prima.

reklama

reklama