ROG COOL Liga: eXtatus postupují, Fraternitas vítězí

Třetí kolo ROG COOL ligy přineslo prvního postupujícího mezi TOP4 celého tuirnaje! Jsou jím Alza.eXtatus, kteří porazili ve vzájemném zápase eSubu!
eXtatus postupují na dánskou akci
eXtatus postupují na dánskou akci

Fraternitas vs Trust.Universe

Třetí kolo načnul zápas dvou týmů, kteří mají na svém kontě aktuálně jednu výhru a jednu prohru. Fraternitas, jeden z nejlepších předních českých týmů do zápasu šel v plné pohodě a bylo to vidět i na hráčích. Ti sice na mapě Overpass prohrávali 8:14, nicméně následný comeback v podobě osmi bodů v řadě je vyvezl k prvnímu bodu z této BO3 série.

Mapu train si pak vybrali hráči Trust.Universe a doufali, že na ní budou dominovat. Bohužel se tak nestalo a prakticky od začátku Fraternitas jasně udávali tempo hry. Nejspíš i zkažená koncovka z první mapy tým Universe rozhodila a ti si na své konto připisují druhou prohru v řadě.

Alza.eXtatus vs eSuba

Velké derby, na které jsme od začátku ligy čekali! Dva nejlepší tuzemské týmy si to v pondělí večer rozdali v nelítostném souboji, kdy jsme mohli vidět opravdu vyrovnaný souboj na první mapě. Bylo znát, že eSuba má natrénováno a chce své soky porazit, nicméně nepodařilo se jim to tak, jak by si přáli. Extatus na první mapě sice nechali svého soupeře hrát na mapě Mirage svou hru, nicméně po příchodu na T stranu nedovolili eSubě vůbec nic. 16-10 na první mapě a my se přesouváme na Inferno.

Druhá mapa byla výběrem eSuby, jenže dominanci za CT tam ukázali hlavně eXtatus, kteří vedli již 7-0. Teprve poté se prvně zmíněná sestava dokázala do hry dostat a snížit. Hráči nejlepšího tuzemského týmu ale opět prokázali svou dominanci a poslali eSubu do propadliště dějin. Vyhráli 16-7 a získali druhý bod v dramatickém souboji. To jim zajistilo jako prvnímu týmu postup mezi TOP4!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama