ROG COOL liga: Kdo vybojuje poslední slot?

Zbývá odevzdat poslední slot do ROG COOL ligy některému z CZ/SK týmů!
ROG COOL liga - 3 kvalifikace

Tři kvalifikační turnaje do soutěže zvané ROG COOL liga jsou za námi a vypadalo to, že již kompletní liga bez problémů v pondělí odstartuje. Bohužel se stal takový nezmar, kdy se postupující tým z první kvalifikace Gunrunners.AOC rozpadl a původní sestava nenastoupí do ligy, většina hráčů již působí v jiných týmech. Slot tohoto týmu tedy propadá na tzv. "Last Call".

O co půjde? V neděli od 19:00 se v souboji každý s každým utkají všichni neúspěšní semifinalisté. Ačkoliv nastoupili v různých soupiskách, řeč je o týmech ex-Dark Tigers, Marvo eSports a Inside Games MSI, které v zápase o postup neuspěli hned dvakrát.

ex-Dark Tigers Marvo eSports Inside Games

 wEAMO
 SHOCK
 Valencio
 luko
 Rama

 wap0
 f1ndus
 K1 - FiDa
 abnorse
 Ducky

 Tomkeejs
 EYO
 Kozlik
 zyored
 ZeD

Vypsané soupisky z druhé části jednotlivé kvalifikace, té pozdnější pro každý tým. Po proběhlých změnách je každý tým povinen se celého Last Callu a následně i prvního kola ligy startujícího v pondělí zúčastnit s nadpoloviční většinou své sestavy, tedy alespoň ve třech hráčích. 

Rozpis zápasů nedělního Last Callu:

  • 19:00 - ex-Dark Tigers vs. Inside Games
  • 20:00 - Inside Games vs. Marvo eSports
  • 21:00 - Marvo eSports vs. ex-Dark Tigers

Start ligy se již kvapem blíží a nedělní program bude kvalitní warm-up. Tento mini-turnaj nabídne fanouškům CS:GO tři napínavé zápasy, vítěz bere vše, v tomhle případě slot v hlavní části ligy. V případě bodové shody rozhoduje rozdíl ve skóre či počet vyhraných kol. Při Last Call kvalifikaci nepřijdete ani o živý komentář, o který se postará Zdeněk "Rader" Princ a Přemek "huhy" Malina.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama