ROG COOL liga: Universe kontumačně vítězí

Šest postupujících již dnes doplní poslední dvojice. Poslední kvalifikační turnaj ROG COOL ligy má za sebou první masovou část, odkud tradičně postoupila osmička týmů do úterní části.
ROG COOL liga - 3 kvalifikace
ROG COOL liga - 3 kvalifikace

reklama

UPDATE, 15. srpna: Hráči eSuby se rozhodli dát přednost zahraničnímu turnaji GameOn a nedostavili se v daný čas na server k finále 3. kvalifikace do ROG COOL ligy. To tím pádem vyhrává tým Trust.Universe kontumačně a získáva tak finanční odměnu 5 000 Kč.


Většinu z nichž již známe a jen některé jsou mezi TOP8 kvalifikace nováčky. Někteří budou chtít zapomenout na předchozí selhání, někteří naopak překvapit zkušenější protivníky.

Nepíšeme to poprvé, ale největším favoritem na postup je bezesporu vítěz víkendového PG WAY Trnava Majoru eSuba. Fanoušci by rádi viděli v hlavní části soutěže také Inside Games, ale v případě úspěchu ve čtvrtfinále bude nově poskládanou pětici čekat právě eSuba. A to třeba zmínit, že nebýt překvapivé prohry Majestic Lions, mohlo dojít na pikantní duel.

Zapomínat nemůžeme ani na dolní část pavouka. Ačkoliv se kvůli pohybům v sestavách těžko soudí favorit z týmů Trust.Universe, Dark Tigers, Overwalk nebo no-org, i tak nám jistě tyto celky přinesou napínavé zápasy a do finále o odměnu 5 000 Kč postoupí opravdu ten nejlepší!

Závěrečné kvalifikační dění vám samozřejmě Prima COOL přinese s živým komentářem, tak si nezapomeňte v 18:00 naladit Twitch kanál CoolPrima a užít si napínavé boje s námi!

Harmonogram úterního dne:

  • 18:00 - vybrané čtvrtfinále
  • 19:00 - 1. semifinálový zápas
  • 20:00 - 2. semifinálový zápas
  • 21:00 - BO3 finále o 5 000 Kč
ROG COOL liga - 3. kvalifikační turnaj - TOP8
 
Čtvrtfinále
eSuba [16:2] IMEXOR
Invactus [13:16] Inside Games
Trust.Universe [16:12] NO-ORG
Overwalk [7:16] Dark Tigers

Semifinále
eSuba [19:15] Inside Games
Trust.Universe [16:11] Dark Tigers
 
Finále
eSuba [0:1] Trust.Universe
 

reklama

reklama